В день святого Валентина...

14 лютого - особливий день навіть для тих, хто незакоханий, бо ще колись добрий дядько Валентин поставив кохання на особливий щабель. І сьогодні ми з року в рік підносимо це почуття все вище і вище.

Кохання живе і у серцях студентів економічного факультету, які виявляють його у різних формах. Саме з такою метою студентським колективом факультету проводилася акція "Не бійся говорити про кохання...", яка повільно перетворюється у традицію. На великій стінівці кожен охочий міг висловити власні думки та почуття, які стосуються кохання, а кожен, хто проходив поруч, потайки намагався віднайти там своє ім'я або просто прочитати, що ж воно таке оте кохання.

Але якщо про свої почуття ти не хотів (не хотіла) оголошувати усім навколишнім, то зробити приємне своїй обраниці (обранцю) ти міг (могла) за допомогою пошти, тобто відправивши валентинку, адже з 12 лютого на факультеті висіла скринька до Дня Святого Валентина, яка користувалася значним попитом. Найбільшу активність проявили студенти першого та другого курсів. Оригінальністю вражали валентинки, зроблені власноруч, що ще раз підкреслило особливість та неповторність людини, яка була її автором.

Колаж кохання, 30 kB

Ну а на десерт, тобто 15 лютого, в актовому залі економічного факультету відбулася гра "кохання з першого погляду", організатором якого виступила студентка групи Екп-22 Віолетта Циркот. Активно їй у цьому допомагали Максим Хіміч (ведучий) та Анна Баранович. Конкурс вдався, бо глядачі із залу виходили з посмішкою на устах, хоча особливою активністю економісти не відзначалися і цього разу, про що свідчили напівпусті ряди актового залу.

Та, не зважаючи на це, проведені святкові заходи ще раз довели, що економісти загалом хочуть і вміють класно розважатися.

Мар'яна Турило