Дещо про схуднення...

Схуднення... Лячне слово для багатьох дівчат напередодні весни, коли виникає нестримне бажання оголити животики, вдягти легенькі кофтинки. І от саме в такі моменти у багатьох виникає думка про те, що щось не так, і треба терміново худнути. Добре, коли шляхом до позбавлення зайвої ваги обирають спортивні заняття чи активний відпочинок, хоча і в цьому треба знати міру, аби часом не перестаратись і не стати постійним пацієнтом травматолога чи масажиста.

На жаль, доволі часто багато дівчат у даній ситуації користується дещо іншим методом - дієтою, яка нерідко згубно впливає на молодий організм.

Дієта - це своєрідний раціон зі збалансованого харчування, продукти якої мають певну врівноважену кількість калорій, які людина повинна спожити уподовж дня. Наш організм потребує жирів, білків, вуглеводів, а в дієті, зазвичай, якийсь з цих елементів пропущений, а то і два. Отож, ми фактично ґвалтуємо свій організм, позбавляючи його можливості повноцінного функціонування. Молоді дівчата виснажують себе дієтами, які не є підходящими для них. Кефірно - яблучна дієта, яка, наприклад, підходить для Софії Ротару, можливо, і не буде ефективною для тебе. Картопляна чи "кремлівська" аж ніяк не принесе хорошого результату тим, хто, дотримуючись її, буде продовжувати вести активний спосіб життя. Американська методика, згідно з якою схуднення відбувається завдяки зменшенню порцій, у багатьох випадках взагалі закінчувалась летально, приміром, кожна сота жінка у світі помирає від анорексії (недоїдання). 1 млн. жінок Великобританії, 2 млн. жінок Німеччини та 100 тис. мешканок Москви хворі на цю жахливу хворобу, і все тому, що їм здавалось, що надлишок ваги робить їх менш привабливими. Цікаво, невже всі будуть знущатися з себе лише заради того, аби мати фігурку, як у Твіггі - худорлявої дівчини з Великобританії, яка у 60-х роках минулого століття стала ідеалом краси. Але це ж не означає, що всі повинні бути, як моделі! До того ж, якщо всі будуть однаковими - люди втратять своє "я", будуть шаблонними, і, на мою думку, хлопцям буде ще важче обрати собі достойну супутницю.

Варто взяти до уваги, що дієти не варто використовувати в листопаді - лютому, адже саме в цей період наш організм переживає авітаміноз, йому і так не солодко...

І чому дівчата худнуть? Чому не люблять себе такими, як вони є? Адже втрачаючи, на їхню думку, зайві кілограми, вони втрачають свою неповторність, оригінальність і найголовніше - вміння бути собою.

Дієта завжди відображається на настрої, і якщо ви позбавляєте себе шматка улюбленого торта чи шоколадки - не факт, що вас завтра зранку розбудить депресія, яка може закінчитись навіть серйозним нервовим розладом.

Отож, якщо ти вирішила, що в тобі щось не так - не кидайся в погоню за модними дієтами, спершу роздивись, оціни себе, краще обери свій стиль, віднайди відповідний, особливо наголошую на тому, відповідний одяг, який тобі личить, більше посміхайся, будь щирою, знайди собі цікаве заняття чи роботу, і ти зрозумієш, що схуднення ще нічого не вирішує.

Весна підкаже, що тобі робити! Не сумуй і ні в якому випадку не женись за словом "схуднення", будь собою, слухай лише себе!!!

Надя Мейлер