Цікаві кнайпи Львова

У житті кожного студента настає мить, коли треба розвіятись після важкого навчання. Одразу виникає питання:"Куди піти?".

У Львові існує досить багато неповторних кнайп, про які студенти не підозрюють. Деякі з них розташовані біля нашого факультету.

Ми пропонуємо перелік кількох з них. За визнанням нашої газети вони займають найвищі сходинки в рейтингу ~ 5 балів.

P.S. Більше про цікаві кнайпи у Львові (відгуки, описи та рейтинги) шукайте тут: notatky.lviv.ua

Кафе "Пункт"

Атмосфера: В цьому кафе досить затишно, місць мало, тому його облюбували закохані пари та люди, які хочуть просто подумати чи попрацювати.

Кухня: досить цікава від найпростіших страв до таких екстравагантних, як французький пиріг. Ціни є загально доступними, отже, гаманець студента залишиться цілим ;)

Цікавинки: Особливістю цього кафе є те, що тут можна почитати журнал чи газету. Ввечері сюди приходять діджеї, отже, можна насолодитися сучасною музикою.

Демократичний ресторан японської їжі "Япі"

Атмосфера: Інтер'єр розроблений в хай-тек стилі, багато скла, з якого і виготовлені столики. За допомогою дзвінка можна викликати офіціанта.

Кухня: Японська кухня з традиційними стравами, головний акцент йде на суші, видів якого тут є дуже багато. Рекомендуємо сходити в цей ресторан з компанією - вийде дешевше, а ще взяти велике асорті із суші.

Цікавинки: Ви можете вибрати трапезу у традиційному японському стилі, сидячи на подушках за столом. В будь-якому випадку вам принесуть гарячі рушники та палички для їжі, хоча ви можете їсти і виделкою. А для любителів аніме в ресторані працюють телевізори.

Мистецька галерея "Дзиґа"

Надписи.jpg, 45 kB

Атмосфера: Творча, завжди лунає приємна сучасна музика.

Кухня: Рекомендуємо завітати на філіжанку запашної кави.

Цікавинки: В мистецькій галереї "Дзиґа" проводяться виставки сучасного українського та європейського мистецтва. Ще однією родзинкою є диво-риба - скульптура, яка приваблює всіх відвідувачів.

Ресторан "Ноїв ковчег"

Атмосфера: Затишне місце, цікавий дизайн, привітний та швидкий персонал.

Кухня: Досить смачна, але ціни є досить високими.

Цікавинки: Всі стіни обклеєні газетами та всіяні голою цеглою. Ще однією цікавинкою є дуже незвичний прохід до туалету, де потрібно досить низько пригинати голову.

Острів суші, 59 kB

Кафе-бар "Смачна плітка"

Атмосфера: Студентська, зокрема дуже багато відомих львівських художників, скульпторів та письменників.

Кухня: Страви досить смачні, багато видів напоїв. Ціни помірні.

Цікавинки: Стіни в цьому кафе розписані крилатими виразами та просто роздумами відвідувачів, поряд з цим весь інтер'єр обставлений старими меблями.

фон Вадель