Іграшки для дорослих...Для дорослих?

Час змінює будь - які парадигми, канони та усталеності. І усе, що колись було непідвладним людському розумінню чи просто вважалося неетичним сьогодні є звичайним та банальним. Сучасний тінейджер без почервоніння на щічках розглядає порножурнали у точках розповсюдження преси і дивиться фільми з елементами еротики чи то навпаки, еротику з елементами фільму. А от чи правильно це?

Порноіндустрія стала одним із найприбутковіших видів бізнесу, яку сьогодні жадібно поглинає пересічний підліток, а ми лише розводимо руками зі словами " і яка сьогодні молодь пішла, ні стиду, ні сорому...", не шукаючи причини, не пояснюючи, бо просто так...І отримати оте так зване задоволення зовсім не складно, адже його можна придбати у будь - якій крамничці із пресою, ввімкнувши телевізор (тепер навіть 23.00 чекати не треба ), а сайтів то...варто лише вибрати найбільш привабливий розділ. То хто ж у тому винний?

Про секс говорять на уроках біології, реклама презервативів теж викликає запитання:"А для чого?", далі усе зростає за прогресією, так званий закон зростаючих потреб: цікавість породжує цікавість, бажання породжує бажання, "хочу" породжує "хочу". Але тут варто сказати "СТОП". Так, звичайно, про секс варто говорити і статеве виховання є невід 'ємною частинкою у розвитку підлітка ( і не лише...), адже заборонений плід - солодший, і у 18 років думати, що тебе приніс лелека, мабуть, трохи безглуздо, але водночас у всьому є розумна межа, за яку не варто переступати. Важливо розуміти, де вона знаходиться, і не загубитися у її пошуках.

Більшість вважає, що порно знаходиться поза тою межею, а й справді...усе це формує нашу з вами свідомість, а, точніше, розбавлює її і робить розпещеною. Крім того, сучасна молодь не готова до таких понять, як "голий секс" і в результаті це доводить до так званого фанатизму, який втрачає відчуття задоволення і швидше має ознаки хвороби.

Це зовсім не означає, що секс - це погано, а навпаки, це блаженство, яке підкреслює усі ті високі почуття, про які описано у віршах Петрарки чи п'єсах Шекспіра. Він необхідний, шалений, бажанний, але чи варто робити оте блаженство таким відкритим? Може, краще, коли він приховуватиме певну таємницю, родзинку, яка манитеме і притягуватиме до її розгадки, що робитиме секс ще більш особливим.

Взагалі, чи захоплюватися порнопродуктами - справа індивідуальна, і кожен повинен сам вирішити, чи цікаво і потрібно воно йому, а якщо потрібно, то для чого? Але з давніх - давен це вважалося іграшками для дорослих, а тепер будь - який пересічний п'ятикласник детально розповість тобі усі подробиці "мистецтва кохання", а камасутра починає конкурувати із букварем. Тож чи справді це дорослі іграшки і чи зможе сьогоднішній школяр правильно зрозуміти усю красу кохання, бо те неякісне порно, яке можна зустріти на кожному кроці, дуже часто викликає просто огиду? Знаю випадок, коли дівчина довго відвідувала психогога, оскільки під впливом порно повністю втратила бажання займатися сексом і розуміння, що ж таке оте кохання.

З іншого боку, чи варто усе це так приховувати, адже чим більше забороняти, тим більше ти цього будеш прагнутимеш. Може, краще усе одразу розкласти по поличках, щоб не виникало зайвих запитань, але думаю не таким шляхом. "Азбуку кохання" варто вчити поступово, листочок за листочком, експерементуючи та пізнаючи, а хіба сприяє цьому порно?

А взагалі, секс, побудований на п'янкому коханні, є вершиною насолоди і немає нічого кращого, ніж відчувати це самому, а не втамовувати жагу у дешевих журналах чи на телебаченні (звичайно якщо ви свідомі і готові до цього, а порно до цього не готує!!!). Тож, як казав колись Данило Яневський "Кохайтеся, бо ви того варті".

Наталя Данилів