Магія кохання

"Чому?" - це запитання вважають розповсюдженим серед дітей у віці 4-6 років. Але я думаю, що воно виникає у голові кожного з нас щодня. Адже у світі стільки всього незбагненного та незрозумілого. Як на мене, то це запитання просто переслідує закоханих.

Чому? Чому коли кохаєш ти, то не кохають тебе? Чому? Чому коли кохають тебе, то не кохаєш ти? Чому інколи так важко буває зрозуміти кохану людину? Чому все так складно? Чому все так незрозуміло та заплутано?

Хоча… Можливо, кохання і є коханням через те, що воно таке незрозуміле і його неможливо пояснити ?

Уявімо, що в майбутньому знайшли формулу кохання і все-таки пояснили його у всіх аспектах ,скажімо, як гормональну реакцію. Обрав людину, зробив ін'єкцію - і в твоє серце прийшла довгоочікувана весна. Здається, все дуже просто та прекрасно, але тоді кохання втратить свою магію і перестане існувати взагалі. Тому ми маємо просто підкорятися цьому почуттю, і не заглиблюватися у різні хімічні реакції.

Хоча інколи виникає бажання знайти пляшечку сироватки правди чи стати головним актором фільму "Чого хочуть жінки" та отримати дар читання думок дівчат , бо іноді важко второпати їхню логіку:). Хоча дівчата і є дівчатами для того, щоб їх не розуміти :)

Олег Лозинський