Щоб гроші водились…

Всі ми чудово знаємо, що ж таке "гроші", для чого вони призначені, і в яких цілях використовуються, адже ми - економісти! Так, звичайно, дуже легко розкидатись грішми то на ліву сторону, то на праву, але згодом ми повертаємось до свого гаманця - а там лише підшивка. Що ж робити: економити (надіюсь, ми це вміємо:) чи знову накопичувати такі знайомі до болю монети і купюри? Що вчинити, щоб банкноти завжди водились у гаманці?

Долар

На ці питання наші пращури мали багато відповідей і залишили усі свої рецепти для утримання грошей в гаманці. Ось деякі поради, дотримуючись яких, ви зможете стати багатими:

 • Завжди віддавайте гроші лише правою рукою, а беріть лівою.
 • Ніколи не позичайте банкноти у вівторок - житимете в боргах - або ж в понеділок - весь тиждень буде збитковим.
 • У домі слід зберігати віник догори (тобто ручкою донизу). Також не рекомендується його ставити у куток.
 • Ні в якому разі не піднімайте грошенята, знайдені на перехресті.
 • Щомісяця не здійснюйте ніяких комерційних операцій в дату свого народження.
 • Не робіть великих покупок 13, 26 та 29 числа, також забороняється чинити це 1 травня (гадки не маю, чому так, мабуть, треба повірити на слово).
 • Якщо ви зберігаєте гроші вдома, то на дно "пачки" кладіть крупні купюри. Також сума повинна бути непарною, а зайву валюту відкладайте у гаманець.
 • І найцікавіше: ніколи не робіть дрібної купівлі тільки заради того, щоб мати дрібні гроші.

  Заінтригувало? Тоді вам варто знати і те, що наші пращури дуже гарно поєднували своє багатство із чарівною українською природою. Наприклад, існує така прикмета: якщо посадити коло будинку дерево (краще за все дуб), то воно зберігатиме господарю гроші, сприятиме їх накопиченню. Проте, якщо це буде в'яз, то варто чекати бідності!

  І наостанку скажу: не знаю, чи це нашим предкам наскректала сорока, чи приніс їм ці прикмети білий голуб на своєму крилі, знаю одне - варто довіряти, але перевіряти. Бажаю вам завжди переповнених гаманців!

  Вікторія Панькович