Рука допомоги

Довкола нас чимало людей, які потребують допомоги. Ми готові відкрити серце для тих , хто не в змозі допомогти собі сам і шукає підтримки в інших. Тому благодійна діяльність є певним обов'язком для тих, хто хоч якось може до неї долучитися.

Конференція

4 квітня у приміщенні Віденської кав'ярні відбулася прес - конференція присвячена Всеукраїнській благодійній акції "Почуйте всі!" , мета якої зібрати кошти для впровадження "Програми діагностики лікування та реабілітації дітей з вадами слуху". Ідейником акції виступив Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до Серця", створений у 2006 році за прототипом польського фонду "Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy" (Велика Оркесстра Святкової Допомоги). Метою фонду є збереження здоров'я дітей, тому він займається закупівлею медичного обладнання для дитячих лікувальних закладів України для бекплатного користування.

Щорічна акція "Почуйте всі!" у 2007 році відбудеться 22 квітня з 12.00 до 20.00 години, де вулицями нашого міста будуть курсувати волонтери, які , маючи при собі ідентифікатори особи та відповідні скриньки, займатимуться безпосередньо збором коштів на закупівлю медичного обладнання. Кожному , хто долучиться до акції подарують яскраве сердечко - наклейку з символічним смайликом фонду.

Обладненн

Дану акцію підтримало чимало молодіжних організацій, Студентський уряд ЛНУ, Міністерство охорони здоров'я України, а фінансові витрати взяв на себе партнер акції - ВАТ Кредо Банк, який контролюватиме прозорість та достовірність акції. До неї можеш долучитися і ТИ, ставши волонтером чи матеріально. Адже навіть найменша частинка, вкладена тобою, подарує радість іншим. Відкрий своє серце:

Наталя Данилів