Популярність: солодка чи гірка

Дама

Веселе і безтурботне життя, яке проходить переважно на вечірках та світських тусовках. Натовп шанувальників. Ванна шампанського і мільйонні гонорари - це популярність. До визнання люди прагнуть не так через матеріальну вигоду, як через духовне бажання бути комусь потрібним. Популярність є ще одним способом самовираження. Як і на все в житті, на популярність можна подивитися з двох, абсолютно різних сторін:

1.Популярних людей переслідують фотографи.

"+" Якщо тебе фотографують - ти модний. Твоє обличчя з'являється в глянцевих журналах. Тебе люблять, тобою захоплюються, про тебе говорять!!! В популярних людей виникає безліч можливостей реалізувати себе. Співати і зніматися в кіно, займатися благодійністю, створювати колекції одягу, взуття, косметики, аксесуарів. Відоме ім'я -найкраща реклама.

"-" Фотографи, які переслідують знаменитостей, лізуть в їхнє приватне життя. І фотографують те, що дуже хочеться приховати.

2.Популярність завжди асоціюється з красою. Протягом всієї історії народ оспівував красу знаменитостей, але не завжди це було правдою. І справа зовсім не в тому, що люди не хотіли засмутити свого кумира. Просто відомі люди завжди були еталоном краси свого часу.

"+" Вродою знаменитостей захоплюються. Вони завжди і всюди виглядають бездоганно.

"-" Щоб виглядати бездоганно, необхідно витратити багато сил, часу і грошей. Знаменита людина не має права одягнути щось зручне, але не таке гарне, бо наступного ж дня у ЗМІ буде розміщене фото з неприємними коментарями. А ще ж існують модні критики, які не визнають права кожної людини мати свій індивідуальний стиль, а ліплять на всіх знаменитостей ярлики з іменами відомих дизайнерів.

3.Багато людей слідкують за особистим життям відомих постатей.

"-" На світі існує дуже мало людей, які люблять виставляти напоказ своє особисте життя. Але чим вищий рейтинг в знаменитості, тим частіше в пресі з'являються подробиці її особистого життя. Звичайно, краще вчасно дізнатися, що людина, якій ти довіряєш, зрадила тебе. Але не одночасно зі всім світом!

"+" На фіктивних стосунках можна зробити непоганий піар.

4.Великий талант.

"-" Ставши популярною, людина ніколи не зможе добитися всесвітньої любові. Можна подобатися мільйонам, але завжди знайдеться якась людина, яка заздритиме і ненавидітиме тебе саме за талант. Особливо небезпечно мати таких ворогів серед знаменитостей, бо маючи доступ до ЗМІ, вони легко можуть облити тебе брудом.

"+" За допомогою сварки багато відомих людей привертають до себе увагу.

Не можна зараз сказати, що популярність є солодкою або гіркою. Кожна людина повинна сама вирішити, чи хоче стати знаменитою. Не варто думати, що шлях до визнання є легким, що ставши відомим, ти позбудешся самотності та ворогів, і весь світ впаде до твоїх ніг. Планету треба довго підкорювати, та впевненість і наполегливість здолають всі перешкоди. І пам'ятай, що б не говорили знаменитості про настирливих фанатів, плітки, компрометуючі фото, вони не відмовляються від всесвітньої популярності, а, отже, щось в ній таки є!!!

Наталя Когут