Ти і твій сміх:)))

Усмішка

Кожна маленька дрібничка може дуже багато говорити про людину та її характер. Якщо ти так вважаєш, то ти правий. Отож, постарайся піднапружити свою пам'ять та пригадай, як ти смієшся. Важко? Добре, попроси, щоб друзі тебе розвеселили і "відсканували" твою чарівну либу.:) Є? Прекрасно! Тепер гуртом визначте, до якого із запропонованих типів вона найбільше пасує!

1. Ти смієшся, доторкаючись долонею до обличчя? Ти занадто боязка та невпевнена в собі людина. Тобою керують правила хорошого тону. Ти часто соромишся та полюбляєш знаходитися в тіні інших особистостей. Бути лідером - це не для тебе. Порада: Не будь занудою! Життя для того, щоб ним насолоджуватися! Але все в міру!:)

2. Ти смієшся закидаючи голову догори? Ти щира, відверта людина з широкою натурою. Частенько покладаєшся на інтуїцію. Живеш почуттями, а не розумом. Деякі твої знайомі кажуть, що ти незграба, але ніхто не вважає тебе лицеміром. Порада: Таких людей, як ти, часто обдурюють, тому не будь наївним та не вір всім підряд. Колись можеш серйозно влипнути, поклавшись на свою інтуїцію.

3. Ти смієшся прищурюючи очі та морщиш ніс? Ти більш, ніж емоційна людина. Твої капризи доводять твоїх оточуючих до сказу! В тебе не завжди виходить дати раду своїм душевним поривам, але швидко можеш себе привести до тями. А пробачають тобі все за твою щирість, за те, що все робиш від чистого серця: і кохаєш, і ненавидиш. Порада: Будь простішим, і люди до тебе потягнуться!

4. Ти смієшся з широко розкритим ротом? В тебе здорові зуби, і ти не втрачаєш жодної можливості цим похвалитися!:) А якщо серйозно, то ти людина несерйозна та гарячого темпераменту. Душевна рівновага - це точно не про тебе. Але ти, якщо кохаєш, то кохаєш до смерті! Порада: З такою відданістю коханню не повтори історію Ромео та Джульєтти!:)

5. Ти смієшся легко наклонюючи голову донизу? Ти добродушна та проста людина. Твої емоції та думки постійно керуються совістю. Ти не здатен причинити нікому зла, засмутити словом чи вчинком. Порада: Якщо знаєте таку людину, то не варто зловживати її добротою, бо навіть маленький вулкан може сильно вибухнути!

6. Ти смієшся прикладаючи долоню до грудей? Якщо до своїх, то ти стримана та порядна людина!:)

7. Ти смієшся падаючи на підлогу, корчишся та лякаєш людей своїм істеричним сміхом? Порада: Сходи до лікаря!:)

8. Ти не смієшся? Дарма, життя прекрасне, його не варто марнувати сірими буднями. А ще лікарі довели, що сміх продовжує життя людини. Тому сміймося, бо ми цього варті!:)))

Олег Лозинський