Романтичні місця Львова

Вже проминула n-а зима, і душа бажає чогось особливого, того, чого не можна було зробити на холоді... Так, мрійники, ви праві, це романтичні місця, де можна провести час з коханою людиною. Ти сидиш з обраницею (обранцем) на лавочці, перед вами краєвид нічного міста, на якому вимальовується струнка львівська телевізійна вежа, в повітрі відчувається запах цвітіння, пробудження природи, навколо співають пташки, а ти думаєш про одне... Яка красива незаймана природа... У Львові таких місць залишилося небагато!

Отже, проведемо невеличкий екскурс "визначними" місцями Львова. Перш за все необхідно визначитися, в яку пору доби і за якої погоди найкраще влаштовувати прогулянки. На мою думку, такою є тепла, вечірня погода. Якщо ваша обраниця веде рухливий екстремальний спосіб життя - можете разом брати цитадель. Комплекс складається із 4 оборонних веж і центральної фортеці, яку облюбував один банк. Найкраще сюди піднятися із вулиці Стефаника (за однойменною бібліотекою). Щодо пересторог: ввечері там, зважаючи на величезні кущі та відсутність освітлення, полюбляють тусуватися певні підозрілі групи суспільства. Далі, спустившись з цитаделі до будівлі СБУ, переходимо у парк Б. Хмельницького, в якому розміщені різні цікаві атракціони. Скажімо, чого варте Чортове колесо, де, перебуваючи на висоті пташиного польоту і слухаючи дивні скрипи, в уяві вимальовуються моторошні думки. Досхочу наповнившись адреналіном, можемо перейти через вулицю Стрийську в однойменний парк. Там полюбляють гуляти щойно одружені пари. Це справді гарне місце: білі стрункі лебеді, гарно оформлений струмочок, різноманітні екзотичні насадження. До речі, на початку травня в парку зацвітає магнолія! Сидячи на лавочці перед деревом, вкритим білими трояндами, задумуєшся: "Яка КРАСА". (!!!Не будьте варварами: не зривайте квіток, дайте іншим побачити цю красу!!!).

Стрийський парк

За іншої зустрічі або коли до вас приїхала подруга з іншого міста, варто відвідати Високий замок і поглянути на наше місто з іншого ракурсу. Для кращого перегляду там можна взяти на прокат бінокль або телескоп:). Справді гарне, особливо вночі, дивлячись на Львівську "Ейфелеву" вежу, підсвічену потужним світлом. Правда, щоб туди дістатися, доведеться подолати 244 металеві сходинки і n (можете порахувати) кам'яних сходинок. Подорож можна продовжити в парку Знесіння. Перш за все варто дослідити рельєф лисої гори. Пройшовши місця для мангалів, ми можемо попасти в Шевченківський гай. Безліч будиночків, алей різних епох. А від гаю і до гуртожитків недалеко...

Для тих, хто любить ходити мало, пораджу парк імені Івана Франка перед головним корпусом нашого університету. Просторі доглянуті алеї, старовинні лавочки, пару білочок, і ви забудете, що знаходитесь у самому центрі. Ось такі екскурси протяжністю 5-7км.

Ой, випустив ще одне інтимне місце - Ратуша (політики це не стосується), з якої можна розгледіти центр Львова.

Для зовсім відважних пар, які не мають фобій, пов'язаних із підземеллями, запрошуємо у львівську штольню. Про неї читайте у наступному випуску журналу. {МHС попереджає: життя небезпечне}. Ова, я зовсім випустив з уваги культурні місця, де може бути не менш романтично, ніж на природі. Перш за все це Оперний театр, театр Заньковецької, кінопалаци, правда афіші дуже скупі на романтичні фільми, і ми, студентський актив, намагаємось це виправити, влаштовуючи кіносеанси в нашому актовому залі.

Це, звісно, не повний перелік усіх місць славного Львова, в якому ми маємо честь навчатися, і якщо ви знаєте інші класні місця, запрошуємо до відкритого діалогу на форумі нашого сайту, і найкращі ідеї будуть опубліковані на шпальтах нашого журналу.

І пам'ятайте: головне не місце і час, а почуття і майбутнє...

Юрій Рудий