Станцюєш стриптиз?

Стриптизерка

Людина завжди цінувала красу. Ми створюємо красу нашого дому, проявляємо красу мови, відкриваємо красу чужих сердець у їхніх вчинках, і, взагалі, "краса - врятує світ" є незмінним атрибутом усіх конкурсів краси. І ми навчилися підкреслювати красу людського тіла, поєднуючи його із спокусливим танком, який можна назвати просто: стриптиз.(streep - роздягатись, tease - дратувати).

Для когось - це танець душі , спокусливі рухи під повільну музику, ідея сексуальності втілена у повільному оголенні тіла. Хтось вважає це вульгарним, брудним та аморальним танцем, який лише розпещує одних і принижує інших. Та як би там не було, сьогодні стриптиз - це мистецтво нічних клубів, яке з кожним днем набуває нових обертів, адже досить звичайними є конкурси міс стриптизу, та й кількість фірм , які надають такі послуги для розваги бажаючим, зростає на ринку шоу-бізнесу.

Варто зауважити , що стриптизу вже більше тисячі років, і початково він виник, як ритуал поклоніння древнім Богам в Індії, де дівчат-танцівниць (баядер) виховували жерці , а їхні ритуальні танки носили яскраво виражений сексуальний характер. Згодом ці ритуали запозичили древні Єгиптяни, де без таких танків не проходило жодне святкування. В Євангеліє від Марка спокусливим танцем для царя Ірода Соломея отримала голову Івана Хрестителя, що ще раз підкреслює захоплюючу владу танцю.

Батьківщиною сучасного стриптизу вважають Францію, де в 1893 році на одній з вечірок дві школярки в пориві емоцій повільно оголилися, що викликало широкий резонанс. Ну а легендарною виконавицею стриптизу ХХ століття вважається Мата Харе ( Маргарет Герттруда Целле), яка вивчала танцювальні обряди в Індії і завжди захоплювала своїх шанувальників.

Якщо повернутися у сьогодення, то стриптиз - це не просто роздягання під музику, це мистецтво танцю, яке потрібно вивчати та опановувати, для цього створені спеціальні школи.

Існує два основних види стриптизу:

Topless - (оголюється лише верхня частина тіла)

Totally nude - (повне роздягання).

Крім того, розрізняють чимало інших видів: жіночий, чоловічий, комбінований...Класичним елементом у стриптизі є жердина ( символізує чоловічий статевий орган), а ще стриптизерок заборонено торкатися навіть тоді, коли вона вмостилася на твоїх колінах. Загальноприйнята ціна по Україні 40$ за вихід і дуже часто стриптиз для виконавиці (виконавця) стає основною роботою, бо це заняття вимагає чимало часу та зусиль, хоча для когось це так і залишається непоганим підробітком.

Груша

Але все це в ідеалі, коли гармонія та краса тіла у поєднанні з пластикою створюють мистецтво. У стриптизі головне не оголення, а ідеальність рухів. А що ж ми маємо сьогодні? Банальне роздягання, яке просто розпалює у глядачів сексуальні потяги і це вже не мистецька, а інстинктна насолода. Звідси і аморальне та вульгарне ставлення до стриптизу у великої частини суспільства, яка вбачає у ньому елемент "брудних іграшок".

Та й взагалі, а як би ти поставився до того, що стриптиз танцює твоя обраниця (обранець)?

Наталя Данилів