МІС ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ:ФЕЄРІЯ КРАСИ

03_01_mis.jpg, 27 kB

Нещодавно студенти економічного факультету ЛНУ імені І.Франка відсвяткували три грандіозні події:

 • 16 травня - "День економіста"
 • 16 травня - 40 - річчя економічного факультету
 • 17 травня - "Конкурс краси - Міс економічного"
 • 03_01_4f.jpg, 22 kB

  Ці події були бажаними, найкращими і довгоочікуваними для всіх нас! І звичайно, яке ж свято можна проводити без краси, усмішки і натхнення? Студенти добре поміркували і вирішили - найкращим доповненням до святкування буде ще один захід. Всім відомий щорічний "Конкурс краси" відбувся у Палаці культури Лорта (вул.Ряшівська).

  Напередодні конкурсу економічний факультет "гудів", кожен намагався прихопити ще один квиточок для себе і подруги чи друга. Скажу вам, зусилля були варті цього!

  Свято вдалось на славу, хоч з незначною непередбачуваною затримкою (як в нас часто буває - вимкнули світло). Та що там говорити, цього ніхто й не помітив - всі одразу ж забули про все, коли, сидячи на своїх місцях, побачили відкриті занавіси, а за ними чудового, забавного ведучого, який і оголосив список учасниць конкурсу

  1. Степанова Христина (Ект-42с)
  2 Божик Оксана (Екф-34с)
  3. Томащик Наталія (Екф-21с)
  4. Залізняк Наталя (Еко-31с)
  5. Гірняк Ярина (Екр-21с)
  6. Іваськевич Христина (Екд-32с)
  7. Лисейко Марта (Екф-35с)
  8. Семенюк Юлія (Екп-31с)
  9. Коротких Анна (Екп-32с)
  03_01_scena.jpg, 23 kB

  Етапами до омріяного титулу були:

 • Конкурс талантів
 • Вихід у національному строї
 • Вихід у діловому костюмі
 • Вихід у спонсорському одязі від HOUSE
 • Вихід у вечірніх сукнях
 • Відповідь на невідоме для них запитання (а запитання були каверзними)
 • 03_01_dance.jpg, 26 kB

  У той час, коли дівчата готувались до наступних етапів конкурсу, глядачі мали змогу насолоджуватися співом та танцями студентів та викладачів нашого університету. Відкрию вам таємницю: Богдан Кульчицький співає та грає на гітарі просто чудово! Особливо глядачам запам'ятався той момент, коли з його вуст пролунав мелодійний Гімн економістів, який викликав шквал аплодисментів.

  03_01_f1.jpg, 23 kB

  Не зважаючи на труднощі, дівчата все ж таки перемогли усі хвилювання і зуміли з гідністю розкрити свої таланти у різноманітних конкурсах. Хоча корону "Міс економічного" отримала лише одна з дев'яти красунь, усі дівчата залишились переможницями, адже вони цього варті.

  03_01_korona.jpg, 27 kB

  Отже, головною інтригою 17 травня 2007 року була: "Хто ж здобуде корону "Міс економічного?". Щасливицею стала Томащик Наталія. Другий титул (перша віце-міс) отримала Коротких Анна, а третій (друга віце-міс) - Залізняк Наталія. Наші щирі вітання усім учасницям!!!

  03_01_org.jpg, 24 kB

  І на завершення скажу вам: багато зусиль було прикладено для того, щоб свято пройшло належним чином, і цим потрібно завдячувати нашому студентському активу економічного факультету, профкому економічного факультету, деканату та спонсорам за їх зусилля та підтримку. Також особливу подяку висловлюєм журі цього конкурсу.

  03_01_rjad.jpg, 24 kB

  Краса врятує світ! : Краса ВАШИХ сердець!

  Вікторія Панькович