Екстремали. Хто вони?

03_05_bike.jpg, 24 kB

Якщо чесно, не знаю, що підштовхнуло мене викласти ці думки на папір: можливо, це бажання бути вислуханим, можливо шалений біль в спині після буденного падіння заставив задуматись над ціною, яку я плачу і за що.

03_05_water.jpg, 26 kB

Після деяких роздумів я спромігся виділити декілька, на мою думку, першочергових причин геройства, які тепер не важко спостерігати на вулиці, зокрема не рідко біля пам'ятника Франка: скейтери, ролери, тріалісти, бееміксери і їхні шалені викрутаси, трюки. Але перед початком варто підмітити, що рідко коли такою людиною керує лише одна причина, зачасту - це пара причин.

1) Відданість спорту; потреба в ньому як і в повітрі. Одна з найрідкісніших причин, зате люди, які нею напрямлені не рідко добиваються значних результатів або навіть вносять свої "ноу-хау".

2) Більш поширена причина - відчуття волі. Зачасту, коли сідаєш на велосипед, стаєш на скейт, натягуєш ролики і виходиш на повітря - наступає якесь відчуття свободи, звільняєшся від щоденних проблем, повертаєшся у свій власний світ, де ти, а ніхто інший, встановлюєш зручні, вигідні для себе правила за якими і існуєш в ньому.

3) Потреба в адреналіні, своєрідна наркоманія, якою заражені майже всі екстремали. Є гірший варіант: потреба перебувати на межі між життям і смертю, оскільки тільки тоді ти спроможний оцінити справжню вартість життя. Часто попередником такої причини є сильна депресія: запущене навчання, проблеми вдома, невдалі стосунки. Жити тоді немаєбажання, і ти починаєш грати вабанк: річ (вчинок), яка досі здавалася неможливою, стає очевидною (ти так думаєш) і ставка - всього навсього якесь невдале життя.

03_05_bike1.jpg, 9 kB

А тепер варто назвати і ті причини, які не роблять з вас екстремала, проте ви себе ним називаєте.

Досить часто керує хлопцями бажання проявити себе перед дівчатами. Але дівчата, перед якими ви хизуєтесь часто не придають цьому уваги, а якщо і придають, то не розуміють складності шоу, яке ви для них влаштовуєте або намагаєтесь влаштувати.

03_05_parashut.jpg, 25 kB

"Хочу бути, як усі", "Зараз всі на чомусь катають". Не всі! Далеко не всі! Спочатку усвідомте ціну травми, переломів…(далі говорити не буду, проте буває і гірше).

І на завершення хочуне погодитися з думкою відомих пасихологів: "Екстремали - це люди, які підсвідомо бажають смерті…". Але тоді для чого тоді ми одягаємо щитки, рукавиці, шоломи?

ВІН