Аспекти гандболу

03_06_dima.jpg, 20 kB

Нещодавно я дізналась про те, що на економічному факультеті є своя команда з гандболу. І мені стало соромно, бо вже 3 роки навчаюсь у стінах рідного економічного , а й досі не знала такої важливої інформації. Думаю, що багатьом з вас буде цікаво довідатись про життя нашої гандбольної команди. І в кого ж я могла запитатися про це , як не в капітана команди Дмитра Кошового.

- Дмитре, скажи , будь ласка, скільки років існує ваша команда і якими успіхами ви можете похвалитись?

Я в команді вже 4 роки, а скільки часу вона існує, чесно кажучи, не знаю. Щодо наших здобутків, то можу сказати, що команда протягом останніх років здобуває третє місце на міжфакультетських змаганнях, а цього року ми в чвертьфіналі поступились одним м'ячем майбутнім чемпіонам - фізикам, тому в трійку лідерів не потрапили. Та, з іншої сторони, гандболісти нашого факультету - це скелет університетської команди, а вони майже завжди виборюють третє місце на міжуніверситетських змаганнях.

- Учасники команди - це студенти яких спеціальностей, яких курсів?

03_06_vorota.jpg, 22 kB

Переважно це перший курс, хоча є і інші, зі всіх переважає спеціальність "фінанси".

- Чи є у вас відбори до команди? Чи проводяться якісь випробування?

Гандбол не є дуже популярним видом спорту, тому в команду ми беремо всіх бажаючих. Буває й так, що необхідно змушувати зіграти, бо бракує учасників в команді:. Інколи доводиться грати людям, які не дуже добре знають, що таке гандбол.

03_06_komanda.jpg, 45 kB

- Як часто у вас відбуваються тренування і хто є вашим тренером?

Тренування відбувалися тричі на тиждень: в понеділок, середу і п'ятницю з 17.00 до 19.00, але нещодавно відбулися останні у цьому навчальному році тренування. З цього року нашим тренером був ЗаЇка Роман Васильович, а до нього - Покотило Любов Іванівна.

03_06_blok.jpg, 29 kB

- Чи була у вас якась незабутня історія, пов'язана із змаганнями?

Якось на одній з ігор я з своїм товаришем в погоні за м'ячем зіткнулися… Для мене це закінчилось синяком, а от йому зашивали лоб.

- Які плани на майбутнє у вашої команди?

03_06_kidok.jpg, 15 kB

Думаємо виграти першість між факультетами і хоча б одержати друге місце на міжуніверситетських змаганнях.

- Що для тебе в житті означає гандбол?

Гандбол - це життя! Я займаюся ним з п'ятого класу. І, надіюсь, буду продовжувати і після університету.

03_06_komanda2.jpg, 39 kB

- Чим ти ще займаєшся, крім гандболу?

Займаюсь плаванням і ходьбою на байдарках.

- Що б ти хотів побажати читачам " ЕкЮ"?

Більше займайтеся спортом, проводьте час активно і в русі, бо рух - це життя! І ще хочу подякувати нашим тренерам за важку працю! Дякую!

P.S: всіх бажаючих долучитися до команди гандболістів нашого факультету запрошую приходити на тренування уже з вересня. Долучайтесь до спортивного життя економічного факультету!

Мар'яна Турило