"Культ" -клуб достойних львів'ян

03_09_logo.jpg, 11 kB

Чи бачив ти колись в одному місці величезну кількість відомих людей?

І не просито відомих, а людей, які є частиною історії нашого міста. Тих, хто залишив велику частку у його існуванні (не обов'язково навіть позитивну), але людей, про яких не можна мовчати, оскільки їхня яскрава особистість привертає твою увагу і виокремлює із натовпу.Людей, у яких варто вчитися?

03_09_kult1.jpg, 42 kB

Якщо ні, то завітай, до одного із львівських пабів, клубу достойних львів'ян "Культ", який можна знайти по вулиці Чайковського, 7. Напівпідвальне приміщення, вражаюча атмосфера, запах Львова, спалах полум'я свічки на столі, п'янкі звуки музики і десятки відомих людей навколо. Правда, зібрані вони на стінах та столах паб - клубу у вигляді фотокарток та картин, але це і не дозволяє забути тобі, що нам є чим і ким пишатися.

"Саме це і є метеою клкбу офіційно відкритого 23 грудня 2006 року - каже Дана Винницька, арт-директор клубу - адже його ціллю є доносити інформацію про всіх відомих та успішних людей Львова, та показати, що у Львові комфортно жити та є великі перспекитиви для розвитку".

03_09_kult4.jpg, 26 kB

Клуб відкритий для будь - якого відвідувача, кожного, хто зможе і хоче оцінити демократичність цього закладу. До того ж, аналогів якого не знайдеш на території України.

Що ж у ньому такого особливого? Доволі часто тут можна зустріти чимало відомих особистостей, які просто спілкуються в незалежній атмосфері. Щодня у клубі можна почути першокласних музикантів з України та інших країн, а щодо орієнтовних напрямів, то слухач зможе задовільнити свої вибагливі смаки джазом, фольком, арт - роком чи блюзом. Тут ти можеш зустріти такі групи, як "Шоколад", "Red cardell", "Priska", яка виступала в рамках французької весни, "Economical" (Краків, Польща), "Musika Radicum" (Санкт - Петербург), "Мертвий півень", Юрій Яремчук і цей список постійно поповнюється.

03_09_kult2.jpg, 44 kB

Крім того, поруч із щоденними концертами, в клубі проходить чимало різних акцій з видатними львів'янами, презентація нових книжок, а також новинкою було проведення першого міжнародного поетичного СЛЕМУ - це жанр, що передбачає дуже бурхливе читання власної поезії. Це варто просто почути.:

Думаю, що цей заклад спроможний задовільнити найвибагливішого відвідувача, і, повір, його атмосфера не зможе залишити тебе байдужим.

Гарно відпочивати у його стінах можна з 10.00(ранку) до 2.00 (ночі). У будні дні вхід у клуб безкоштовний, а у вихідні (п'ятниця, субота, неділя ) з 20.30 тобі доведеться викласти з гаманця 20 грн. (хоча ціна ще може залежати від концертної програми), але це того вартує!

03_09_kult3.jpg, 26 kB

А ще, крім фантастичного відпочинку, та незабутньої атмосфери, тут можна попоїсти. Вам запропонують вишукану галицьку та східно - європейську кухню і на все це вистарчибь близько 100 грн.

Це чудове місце для романтичних розморв, освідчень у коханні, балачок з друзями, творчих пошуків (атмосфера сприяє музі), власних роздумів на самоті чи навіть певних ділових переговорів. Покинувши це місце, ти ще раз пишаєшся тим, що ТИ - ЛЬВІВ'ЯНИН!!!

Наталя Данилів