Американська мрія! Епізод 1

03_14_f1.jpg, 8 kB

Цього літа я мав змогу побувати на іншій півкулі Землі, далеко від дому. Я провів цей незабутній час в Сполучених Штатах Америки.

03_14_f2.jpg, 10 kB

Адаптуватись до нової країни зовсім було не важко - до хорошого звикається дуже швидко. Перше, що мене вразило - це привітність людей, які усміхаючись вітались з нами, хоча ми їх бачили в перше. Як ми тільки приїхали ми не мали де жити і зовсім чужа нам людина, яку ми зустріли в автобусі знайшла нам квартиру і для того потратила цілий свій день, при цьому дзвонила з власного телефону по всіх оголошеннях. У людей відсутня як така фінансова проблема, вони не переймаються тим, з чого прожити, бо навіть люба мінімальна зарплата, а там вона $7,5 за годину покриває всі базові витрати. Паливо у них дешевше ніж у нас, вживане авто на ходу можна купити починаючи від $700. Одяг та харчі на 20% дорожчі ніж в нас, але це не відчутно відносно зарплати. Рівень безробіття у цьому штаті один з найнищих - 2,1%, роботи не має тільки той, хто не хоче працювати.

03_14_f7.jpg, 7 kB 03_14_f3.jpg, 9 kB

На рахунок міста, а ми жили в Салт Лейк Сіті штату Юта, то воно було дуже чисте, дороги широкі, пробок за все перебування не спостерігав. Навколо всіх доріг ріс газон, який регулярно поливався по декілька раз на добу і час від часу його акуратно скошували. Приємно вражала пунктуальність автобусів та трамваїв. На кожен маршрут був свій розклад і з дому можна було виходити перед самим прибуттям автобуса, таким чином майже не чекати його на зупинці.

03_14_f4.jpg, 8 kB

На рахунок роботи, то працювали ми в аеропорті в ресторані швидкого харчування. Робота не складна, ще й поїсти можна було на $8 в день. З нами працювало багато таких самих студентів як і ми з різних країн світу, за якими ми тепер дуже скучаємо.

03_14_f8.jpg, 9 kB

Там досить популярні вуличні гонки, коли вночі на певну закинуту дорогу з'їжджається багато людей і всі спостерігають за спортивними машинами яких приїжджає теж не мало. Мені найбільше сподобалась Хонда С1000 в категорії дріфт і також Фотд Мустанг Шелбі в драг гонках.

03_14_f9.jpg, 7 kB

Зараз потрібно знову привикати до реалій нашої країни і старатись зробити так, щоб і в нас так добре жилось і щоб в майбутньому до нас також приїжджали і приємно дивувались нашому стилю життя.

Максим Хіміч

03_14_f5.jpg, 10 kB 03_14_f6.jpg, 10 kB