КОЖНОМУ СВОЄ: "...в нашому житті музика займає І місце..."

03_16_f8.jpg, 6 kB

Весна...Вітер розвиває волосся, голову паморочить ніжний запах вишневого цвіту, поруч кохана людина, а серце б'ється в унісон з улюбленими мотивами...Моє серце надає перевагу року, якщо і тобі близька ця музика, то не припиняй читати, бо далі мова йтиме про відому не лише у Львові рок - групу "КОЖНОМУ СВОЄ"!

03_16_f3.jpg, 10 kB

Група була створена ще у жовтні 2003 року, тому за плечима у хлопців чимало успішних концертів, їхні виступи пам'ятають сцени "Червоної рути", "Перлини сезону", "Тараса Бульби". Цього року група "Кожному своє" знову виборола право представляти наше місто на фестивалі "Червона рута", що незабаром пройде у Луганську. Особисто з хлопцями я познайомилася зовсім недавно, на одному з їхніх концертів. На моє здивування, вони виявилися досить простими та відвертими у спілкуванні, без жодних натяків на зіркову хворобу. З огляду на це я й скористалася можливістю поставити хлопцям кілька запитань.

- Цікава у вас назва. Що саме ви мали на увазі?

Власне нічого такого на увазі не мали. Перед першим виходом на сцену в Новому Розділі на ходу придумували назву для групи. Сиділи , сперечались. Врешті, хтось із хлопців в безнадії махнув рукою: " Та ну вам, кожному - своє!". Цей випадковий варіант підтримали всі.

03_16_f1.jpg, 13 kB

- Якщо людина раз вибрала музику, вона вже не зможе її покинути?

За всіх говорити не будемо, але в нашому житті музика зараз на першому місці. Без неї і майбутнього свого не уявляємо. Може то трохи наївно і відгонить юнацьким максималізмом, але, здається, для нас музика і справді назавжди ( Володя)

03_16_f2.jpg, 9 kB

- Зараз ви набагато ближчі до нашого музичного бомонду, ніж були раніше. Чи є якісь розчарування?

Так, було кілька неприємних моментів. Не хочеться конкретизувати. Я просто зрозумів, що "кумирів дитинства" краще не знати зблизька :( Володя)

03_16_f4.jpg, 44 kB

- Остап, я читала, що перед першим виходом на сцену ти зав'язав собі на зап'ясті ниточку на щастя, яку ніколи не знімаєш. Цікаво, чи вона і досі ціла?

Вже майже 4 роки минуло, а ниточка не протерлася. Я і сам дивуюся.

- А що буде, якщо вона все ж порветься?

Якщо порветься...? Тоді я візьму якусь іншу ниточку і нею ту , мою, зв'яжу знов до купи.

03_16_f5.jpg, 15 kB

- Хлопці, а як складаються стосунки між вами поза спільними концертами та репетиціями?

Ти не повіриш, але свій вільний час ми теж проводимо разом. Ходимо на різні концерти, любимо побалакати за пивом. ( Роман Беднарський)

- У вас дуже змістовні пісні. Хто пише вам слова?

Я. (Остап)

- А музику?

Теж я (Остап)

03_16_f6.jpg, 11 kB

- В такому випадку виникає цілком логічне запитання: чи є у групі "Кожному своє" явний лідер?

Ні, не має (Остап)

- :

03_16_f7.jpg, 9 kB

Справді немає, і це не може не радувати, - ніхто не намагається виділитись, стрибнути вище за всіх. В нашій групі кожний є важливим. (Роман Задорожній)

- Дякую, хлопці. З вами насправді було цікаво спілкуватися. Всього вам найкращого, особливо в творчій сфері.

Склад групи:

Вокал - Остап Панчишин

Гітара - Володя Оленський

Клавіші - Рома Задорожній

Барабан - Рома Беднарський

Бас - гітара - Орест Жук

Надія Мелешко