ВАСИЛЬ ЛЕВИЦЬКИЙ СТАНЕ ВЛАДІСЛАВОМ ТА МОЖЛИВО ПРЕДСТАВИТЬ УКРАЇНУ НА "НОВІЙ ХВИЛІ"

03_19_f5.jpg, 25 kB

Львів'янин Василь Левицький хоч і не переміг у фіналі проекту "Шанс", зате завдяки своєму таланту та любові до музики став справжньою зіркою! Нещодавно він підписав контракт з одним із кращих продюсерів! Білше того, Василь ввійшов в десятку кращих представників від України на міжнародний конкурс "Нова хвиля", що відбудеться цього літа у Юрмалі! Нове сценічне ім'я Владіслав має принести львів'янину перемогу.

Розкажи про особливості цьогорічного відбіркового туру на конкурс "Нова хвиля" у Юрмалі.

Відбірковий тур на величезний конкурс, який називається "Нова хвиля", передбачає декілька етапів. Цього року відбірковий тур в Україні проводив Дмитро Клімашенко Для того, щоб взяти участь у першому етапі відбіркового туру треба було надіслати свої дані, а це аудіо- та відеозаписи, фотодані, а вже тоді можливо тебе візьмуть на другий етап. Цього року з 2000 виконавців для другого етапу відібрали лише 35, тобто можна приблизно собі уявити якою шаленою була боротьба. Другий етап відбіркового туру відбувався у Київському нічному клубі "АRENA CITY" і ці 35 виконавців боролися між собою за право поїхати на останній етап відбіркового туру, який відбувався вже в Москві. З 35 я потрапив в 10 кращих і ось тільки приїхав з Москви, думаю в принципі виступ вдався і я зараз чекаю на результати, які планують оголосити через 3 тижні.

Хто ще цього року змагається за право представляти Україну та як ти оцінюєш свої шанси на перемогу?

Серед таких співаків, як Бондачук, Наталя Волкова, було ще багато прекрасних джазових співаків і співачок, які працюють в найсерйозніших нічних клубах не тільки міста Києва, а й всієї України. Доволі цікавий момент був коли до мене підійшов Дмитро Клімашенко і продюсер Тіни Кароль, щоб привітати з дуже вдалим виступом. Це додало мені впевненості у перемозі, адже це був ніби якийсь такий приємний дзвоник, що не дурно я там співав, не дурно на сцені віддавався повністю і все ж таки не залишився непоміченим.

03_19_f4.jpg, 11 kB

Відразу після фінального гала-концерту програми "Шанс" у тебе з'явився є продюсер. Хто він та що змінилося після початку співпраці з ним?

Продюсер з'явився не відразу, а після якихось попередніх домовленостей і після того як він приїхав до Львова, щоб подивитися, як я тут працюю на концертах. Після того, як він приїхав на один з моїх концертів в нічний клуб "Міленіум" він вирішив підписати зі мною контракт.. В першу чергу ми обговорили і приблизно собі уявили кроки, за якими ми будемо йти. Одним із перших важливих етапів стало створення якогось певного іміджу, певного характеру виконавця. І ми вирішили поміняти моє ім'я на ім'я Владіслав, з наголосом на "і". Пропозицій було дуже багато, та ми зупинилися саме на цій пропозиції, що прозвучала з уст Кузьми Скрябіна. Отже ми зараз співпрацюємо, поки що нічого негативного не було і думаю що ніколи і не буде. Мені здається Ігор Талан з тої категорії продюсерів, яких я можу віднести до категорії чесних людей.

Як відомо, у тебе є своя група "Контакт", у якій ти співав ще задовго до проекту "Шанс". Розкажи про неї.

Взагалі-то я завжди хотів стати відомим співаком. А для того, щоб чогось досягти у шоу-бізнесі потрібно якось організувати свою діяльність, приблизно собі уявляти те, чого ти хочеш та як цього досягти. На одному із таких етапів моєю ціллю було створення гурту "Контакт". Група існує вже 2 роки та у нас вже є певні плоди нашої діяльності. Ми з хлопцями вже дали багато концертів, і я думаю, що ми будемо продовжувати свою діяльність, адже наші кращі пісні ще не написані! Додаткова інформація на www.kontakt.110mb.com

А як твої колеги з групи поставились до того, що ти вирішив взяти участь у проекті "Шанс" та розпочати сольну кар'єру?

По-різному ставились, та це не вплинуло на стосунки в групі, адже моя кар'єра як соліста тільки допомагає нам у нашій творчій діяльності. Моє ім'я вже більш менш стає як бренд, тому коли звучить група "Контакт" і соліст групи це Василь Левицький, то це, зрозуміло, тільки допомагає групі.

03_19_f1.jpg, 9 kB

У майбутньому ти плануєш приділити більше уваги сольній кар'єрі, чи все ж таки групі "Контакт"?

Людина акумулює свою енергію туди, звідки йде позитивна віддача. Тому якщо в майбутньому буде більше користі від моєї сольної кар'єри, то більше уваги старатимусь приділяти їй, та якщо моя кар'єра буде краще розвиватись з групою, то я тільки за, щоб воно так було.

Щоб ти змінив у проекті "Шанс", якби у тебе була така можливість?

Взагалі, проект "Шанс" - це є великий подарунок людині, для того щоб на 1 день відчути себе зіркою у тому світі, що називають шоу-бізнесом. Однак це не дає тобі гарантії що після проекту ти таки станеш нею. Були також різні чутки, що дехто з виконавців надсилає за себе велику кількість смс. На мою думку, прикро є те, що думка суспільства формується лише кількістю надісланих смс. Тому я б змінив сам процес голосування, а саме, щоб з одного номера можна було відправити лище 1 повідомлення за 1 виконавця. На мою думку це було б справедливіше.

03_19_f2.jpg, 15 kB

Хто пише слова та музику до твоїх пісень?

Всі слова та музику до пісень, які виконує група "Контакт" в пишу я. Хоча в нас є також і спільні роботи над аранжуванням пісень та компануванням музики. А на рахунок сольної кар'єри, як Владіслав Левицький, то ми з моїм продюсером зараз шукаємо людей, що пишуть неординарну та цікаву музику, і я дуже надіюсь, що скоро ми таких людей знайдемо!

Коли можна очікувати альбом?

Я думаю, що одразу після "Нової хвилі", якщо я на неї потраплю, буде відзнято відеокліп та випущено альбом. Тобто це лише питання часу.

Ти сам зрозумів що хочеш займатимся музикою, чи було щось, або хтось, хто підштовхнув тебе до цього?

В принципі любов до музики мені прищепила моя мама. Ще з дитинства я займався у різноманітних вокальних та естрадних гуртках, а коли сусідські хлопчаки грали в футбол, я мусив годинку-другу позайматись на фортепіано. Та заняття музикою подобались мені завжди, тому я вирішив здобути музичну освіту. Я закінчив Львівське державне музичне училище, одразу 2 факультети - вокальний відділ та диригентсько-хоровий.

Як відомо, зараз ти навчаєшся у Львівському інституті економіки та туризму. Митна справа - це твоє друге захоплення, чи ти вступив туди, тому що вважаєш музику несерйозною професією?

Музику вважали несерйозною професією мої батьки. Саме вони порекомендували мені здобути ще одну освіту, щоб перестрахуватись. Я надіюсь, що цього не станеться, бо у майбутньому, звичайно, хочу займатися музикою. Та так як у Кузьми є друга освіта стоматолога, то я вважаю що й мені не завадить здобути другу освіту митника.

03_19_f3.jpg, 11 kB

А тепер трохи про особисте - чи э у тебе дівчина?

(Посміхається) Поки що я ще не зустрів ту людину, яка б зайняла всі місця, які є вакантні у моєму серці, а їх є дуже багато, оскільли я люблю всіх, хто любить мою творчість!

Чи є вже у тебе свій фан-клуб?

Так, та поки що він є на рівні такого електронного фан-клубу. Всі хто входить до нього мають змогу спілкуватися у on-line на сайті "Шансу". Всі бажаючі до нього вступити заходьте на www.shans-ua.com і я обов'язково поспілкуюся з усіма прихильниками!

Ну що ж, ми бажаємо тобі перемоги у відбірковому турі, а також достойно представити Україну, та, зокрема, Львів, на конкурсі "Нова хвиля" у Юрмалі. А наостанок, що ти хочеш побажати читачам нашого журналу?

Дуже дякую за підтримку. А читачам "Ek-you" хочу побажати щастя, натхнення у всіх справах та усліхів у всьому, зокрема на сесії:!

АНКЕТА "EK-YOU"

НАРОДИВСЯ: 18.04.1985
ЯК ПРОВОДИТЬ ВІЛЬНИЙ ЧАС: ПРИСВЯЧУЄ ЙОГО ДРУЗЯМ
УЛЮБЛЕНІ ВИКОНАВЦІ: СКРЯБІН, LENNY KRAVIZ
АКТОР: ГОША КУЦЕНКО
ФІЛЬМИ: ПСИХОЛОГІЧНІ ДРАМИ, ТАКІ ЯК "АМЕРИКАНСЬКА ІСТОРІЯ Х"
СТРАВА: МАКАРОНИ В СОУСІ З ПОТЕРТИМ СИРОМ
ЖИТТЄВЕ КРЕДО: ВСЕ ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ - ВІДБУВАЄТЬСЯ НА КРАЩЕ!

Галя Сивуляк