Лірика

Повір у себе!

Не говори "що я забув тут, на цьому економічному факультеті? Для чого мені ці ТІМС, ціноутворення, фінансовий облік?" Якщо вже є в кишені твоїх джинсів студентський з гордим титулом студента економічного факультету, не марнуй свого часу! Старайся знайти нове й цікаве в парах, добре й несподіване в одногрупниках, корисний досвід щодня, радість кожної миті. До речі, якщо замість того, щоб поправляти макіяж/ворожити/малювати тисячу і одну карикатуру на улюбленого професора, уважно його (професора) послухати, можна почути багато, якщо не корисного і потрібного, то принаймні смішного й дивного.:

Якщо ж дитяча мрія стати журналістом /патологоанатомом/Президентом України/принцом Монако/усіма одразу досі не полишає тебе, знай, що ніколи не пізно все змінити, щоб потім не шкодувати ціле життя!

Не говори "я не зможу". Знайди свою мету, роби все, щоб досягнути її, вір у себе і у тебе повірять інші!

Не говори "давай залишимось друзями" тому, хто чужий уже давно. Цінуй слово "друг" і людей, яких ним називаєш.

Не говори "люблю тебе" лише своїй мрії за три хвилини перед сном, знов і знов вигадуючи, як добре було б вам разом.

Скажи йому (їй) це в очі!

Аліна

Поговоримо про щастя.

Усі ми різні! А різні люди розуміють поняття "щастя" по-різному. Для когось це купатися у грошах. Інші, ще змалку мріють про щасливу сім'ю. Для когось щастя - це гостре відчуття і добрячі порції адреналіну, які не зрівняти ні з чим. Хтось вбачає втіху в улюбленій роботі, хтось - у коханні. Для когось насолода - танцювати, для когось - лежати на дивані, перечитуючи улюблену книжку вже вдесяте чи вдвадцяте. Одним людям приносить втіху популярність і слава, інші цінують тишу і спокій.

Немає людей, у яких були б однакові бажання, мрії чи плани на майбутнє. Усі ми прагнемо свого щастя, особливого і неповторного. У всіх нас різні уподобання, отож і бачення щастя у всіх різне. Проте для всіх це слово означає вершину мрій і бажань, сукупність всього того і тих, що любить людина. Щастя - це мета людини. Ми завжди повинні йти до своєї мети, до свого щастя. І ми повинні не лише мріяти про щастя, але й прагнути реалізувати свої бажання.

Як можна побудувати для себе щастя, хочу показати на такому прикладі. Режисер старається створити свій фільм найкращим, із найцікавішим сюжетом, з найновішими спецефектами. Чому? Бо, якщо йому це вдасться, фільм оцінить глядач, а його творець матиме прибуток. За ці гроші режисер зможе придбати красивий будинок, розкішне авто, елегантний одяг. Це буде матеріальна частина щастя. Але існує і моральна. Цей режисер здобуде визнання тисяч людей, славу, популярність, повагу і любов. А чи не цього так прагнемо всі ми? Здобувши і те, і інше режисер стане на інший рівень життя і відчує якусь частинку щастя. Бо для цілковитого щастя цього замало. Потрібні ще кохання, дружба, здоров'я. І, навіть, якщо режисера підведе кмітливість, розум, талант чи просто обставини складуться проти нього і він не створить гідної картини, все одно він немає права здаватися. Людина повинна пробувати і пробувати, починати все спочатку, аж доки доб'ється бажаного результату і досягне того, чого прагне.

Щастя не дається нікому відразу, навіть дітям знаменитостей. Його треба заслужити, знайти і збудувати, докласти максимум зусиль, щоб досягти свого. За щастя треба боротись!

А ще щастя не обов'язково завжди усвідомлювати. Просто можна одного ранку прокинутися, поглянути у вікно на ранкове сонце, відчути, що досяг у житті не так уже й мало, що тобі є для чого і для кого жити, що ти - ЩАСЛИВИЙ! Цього я й бажаю усім нам!

Аня Баранович