GTA LVIV

Сучасний світ кожного дня дивує нас своєю різноманітністю. Він розширює перед нами можливості у всьому: у виборі місця навчання, роботи, способі та місця відпочинку. Хтось піде відпочивати на природу, хтось з друзями погуляти, хтось в кіно , але є частина, яка присвятить свій вільний час…комп’ютерній грі:) Саме про одну з найцікавіших ігор сьогодення ,а саме GTA Lviv, хочу вам зараз розповісти. Ця гра є особливо цікавою для львів’ян та не лише…

Напевне про гру GTA чули і знають немало людей. Американська забавка вже шість років як завоювала свою повагу і знання на ринку комп’ютерних ігор. А от про українську, а точніше львівську, модель цієї гри знають ще не всі. Ідея створення GTA Lviv виникла ще 18 червня 2007 року, та лише ідеєю цей проект не обмежився. Дмитро Тацій (який і був засновником цієї гри) почав працювати над першою демо версією. І результат його праці вийшов у світ (на сторінки Інтернету) уже 9 жовтня 2007 року. У першій демо версії були спроектована вулиця Наукова (точне її відображення).Суть гри полягала у виконанні гравцем певних місій для досягнення цілей. Проте можна й просто покататись по Львову на віртуальному автомобілі, якщо не хочеться виконувати різних завдань. Хто хоч раз грав у американську GTA, той знає, що їхня гра побудована на жорстокості і насильстві.

У львівському варіанті обіцяють, що насильства і злочинності не буде. А ще однією величезною особливістю є те, що головний герой буде виконувати місії у рідному Львові і бігатиме рідними нам вуличками та спілкуватиметься українською мовою. Створення гри, проектування Львова на екрани, створення точного його відображення – справа дуже клопітка. Тому після виходу першої демо версії Дмитро почав збирати команду однодумців програмістів для продовження розробки гри. Таким чином на даний момент у створенні гри беруть участь молоді перспективні львівські програмісти. Кожен з них має свої обов’язки та функції. Їх спільними зусиллями вже 1 березня 2008 року вийшла друга демо версія, де вже є вулиці Наукова, Тролейбусна, Стрийська.

Найближчим часом вони планують випустити третю демо версію, де до всього попередньо створеного додадуться ще продовження вулиці Стрийської до монументу Слави і Новий Львів. А вже до кінця цього року має вийти повна версія цієї особливої гри. Із слів розробників, там має бути зображений весь центр Львова від Матінки Божої до Високого Замку.

Залишається лише чекати на нові творіння наших програмістів і скачувати наявні уже демо версії. Усім, хто хоче віртуально поблукати вуличками рідного Львова і спробувати себе у грі, раджу завітати на сайт gtalviv.info/index.php, де ви зможете ще більше дізнатись про даний проект:)

ATOMIC