Мамо, знайомся! Це моя дівчина

Доброго здоров’ячка, шановне моє товариство економних студентів!Розкажу Вам тутечки баєчку, точніше, навіть не баєчку, а так собі, штуку із життя.

Отож, одного чудового весняного дня 2007, хворіючи ангіною, познайомилася я так би мовити поближче з хлопчиком зі свого потоку. І уявляєте, до чого це призвело! До надзвичайно романтичних стосунків, тривалістю більше року. (Ні-ні, це ще не найстрашніше:)). Ми кохаємо одне одного і все в нас класно, але штука, як то кажуть не в цьому, і навіть не в отому, просто серйозність наших стосунків підвела нас, не поспішаючи, до знайомства з нашими батьками! З моїми батьками жодних, як таких, казусів не було, вони в мене педагоги в школі, тому спільну мову з молодими людьми мого покоління знаходять легко. Однак, коли підійшла моя черга складати тест, то, зізнаюся відверто, хвилювань було більше, ніж перед вступними в наш всіма улюблений універ. Во.

Збираючись в гості до свого Коханого, згадувала про себе все хороше, що тільки-но могла, (всі мови, що знаю, користування програмами ПК, і за що отримала свою останню Нобелівську:) Традиційно мене найбільш лякало жіноче товариство. От пообідавши, мій Коханий залишив мене на поталу своїй мамі та бабусі. Мама в нього, як виявилось жіночка дуже прикольна і толерантна, але знаєте, що я вам скажу, мені зовсім не довелось розповідати, яка я гарна і чемна дівчинка, а лише слухати, який мій коханий хороший, а на останок мене запитали, як моя мама робить голубці??????????????????????????

00-ось так приблизно виглядали в той момент мої чарівні чорняві гуцульські оченята. Я почала згадувати швиденько, що таке голубці і до чого там капуста (це мені вже по ходу торохкотіла рецепт їх приготування бабуся). Тому відповідь моя не була вже такою і необхідною.

Шановні дівчатка-економістки, послухайтесь моєї поради! Парадокс Гіффена – це, звісно, непогано, але, готуючись до іспиту на майбутню невістку, відкладіть Макроекономіку Макконелла-Брю і погортайте кулінарні книжечки!

Наталка Гуцулочка