Кафедра банківського і страхового бізнесу

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Новини

Вступ 2022

Кафедра банківського і страхового бізнесу створена на підставі рішення Вченої ради університету у червні 2000 року.

29 грудня 2000 року в актовій залі економічного факультету урочисто була проведена презентація кафедри.

Завідувачем кафедри є доктор економічних наук, професор Реверчук Сергій Корнійович.

З 2011 р. проводиться набір студентів на спеціальність “Банківська справа” для отримання освітнього ступеня “магістра” денної та заочної форм навчання.

Протягом своєї діяльності кафедра проводить активну наукову та навчально-методичну роботу. Кафедра забезпечує наукове керівництво аспірантами і здобувачами. Серед наукових праць опубліковано більше 30 монографій і науково-публіцистичних видань. Працівниками кафедри за 10 років видано більше 300 наукових статей і тез доповідей на міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях. У доробку кафедри 7 підручників. Усі дисципліни, що читають викладачі кафедри, забезпечені силабусами, робочими програмами, планами семінарських занять і методичними рекомендаціями до їх вивчення.

Крім цього, силами кафедри підготована ціла низка художньо-публіцистичних видань: “Еліта економічної науки міста Лева: 2001” (2001), “Мої вчителі” (2003), “Цвіт стиглого коріння” (2004), “Грані економічної свободи…” (2005), “Еліта економічної науки міста Лева” (2007) та інші.

Вагоме місце у діяльності кафедри посідає виховна робота. Усі студенти спеціальності “Банківська справа” залучаються до святкування Дня Кафедри, яке проводиться щорічно 27 грудня. Кожного року кафедра видає свої рекламно-інформаційні видання, до написання яких залучає студентів усіх курсів.

За ініціативою кафедри створено дві громадські організації: “Асоціація вчених “Економічна еліта Львова” та “Молода економічна еліта Львова”.

Cтворено філію кафедри банківського і страхового бізнесу в ПАТ “Кредобанк”. Налагоджено співпрацю з АТ АКБ “Львів”.

Кафедра підтримує тісні зв’язки з Українським вільним університетом (місто Мюнхен, Німеччина), Лодзьким університетом (м. Лодзь, Польща), Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (м. Вюрцбург, Німеччина), Вебстер Університетом (США), банками та страховими компаніями Львівщини.

 

Співробітники

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розклад



Відбулась онлайн-лекція доктора Ані Геррманн-Фанкгенель з Технологічного університету Хемніца (Німеччина) в рамках спільного проєкту “Lernbrücke Chemnitz-Lviv 2024”

18.04.2024 | 11:35

12 квітня 2024 р. доктор Аня Геррманн-Фанкгенель з Технологічного університету м. Хемніца (Німеччина) на запрошення професора кафедри економіки України Маріанни Кічурчак прочитала онлайн лекцію на тему “Інноваційні системи-2”.
Цей захід став продовженням співпраці Технологічного університету м. Хемніца (Німеччина) та Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках спільного проєкту “Lernbrücke Chemnitz-Lviv 2024” за програмою “Україна цифрова: гарантування академічного успіху в часи кризи” від Німецької служби академічних обмінів (DAAD).
Лекцію слухали студенти першого курсу освітніх програм “Міжнародна економіка” (11:50–13:10) та “Бізнес-економіка” (13:30–14:50)...

Читати »

Відбулася перша зустріч книжкового клубу «Економіка. Бізнес. Сталий розвиток»

17.04.2024 | 22:04

11 квітня відбулася перша зустріч книжкового клубу «Економіка. Бізнес. Сталий розвиток», ініціаторкою створення якого є Олександра Кривень. На ній обговорювали книгу «Rework» автори якої керуються кредо «усе геніальне – просте». Лаконічна, вичерпна, що спирається на конкретику дій і є нетрадиційною книжкою про бізнес.
Кожен з учасників поділився своїми усвідомленнями, тим, що найбільше запамʼяталося, здивувало, з чим погоджується чи навпаки незгідний.
Наступна зустріч запланована на 29 квітня, на ній обговорюватимемо не менш новаторську книжку Фредеріка Лалу «Компанії майбутнього».
Запрошую долучатись.

Читати »

Доцент кафедри економіки України Квак М.В. взяла участь у програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ в Університеті Авейру (Португалія)

17.04.2024 | 21:57

Доцент кафедри економіки України Квак М.В. з 08.04.2024 по 12.04.2024 взяла участь у програмі міжнародної академічної мобільності ERASMUS+ проекту PEERS в Університеті Авейру (Португалія).
Квак Марія Віталіївна ознайомилась із навчальним процесом та поспілкувалась з колегами Departamento de Economia, Gestão, Engenharia Industrial e Turismo (DEGEIT) Університету Авейру. Обговорила напрямки подальшої науково-викладацької співпраці та кооперації. Провела лекції та семінари для португальських студентів бакалаврського рівня вищої освіти. Зокрема, розкрила такі актуальні теми, як: небезпечні наслідки війни для національної економіки; зростання втрат національного багатства України...

Читати »

Відкрита лекція доцента кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Косарчин Марії Володимирівни

16.04.2024 | 02:01

Оголошення!
18 квітня 2024 року о 10 год. 10 хв. відбудеться відкрита лекція доцента кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки КОСАРЧИН МАРІЇ ВОЛОДИМИРІВНИ на тему: «ТЕОРІЯ ВИРОБНИЦТВА І ГРАНИЧНОГО ПРОДУКТУ» у зв’язку з поданням документів щодо присвоєння вченого звання доцента.
Лекція відбудеться за адресою: пр. Свободи, 18, ауд. 313.

Читати »

15 квітня 2024 року, 15.00 – гостьова лекція професорки Малгожати Гживінської-Рапци з Вармінсько-Мазурського університету м. Ольштин, Польща

12.04.2024 | 23:26

У рамках вивчення дисципліни «Методи статистичного аналізу маркетингових досліджень» (викладач доц. Лутчин Н.П.) відбудеться гостьова лекція професорки Малгожати Гживінської-Рапци з Вармінсько-Мазурського університету м. Ольштин (Польща) на тему «MULTI-DIMENSIONAL METHODS OF MEASUREMENT AND ANALYSIS”.
Час та місце проведення:
15 квітня 2024 року, 15.00,
аудиторія 204 економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка

Читати »