Опубліковано: 30.08.2010 16:19:38 Важливість: 0
Автор: Деканат
Посвята в першокурсники у Львівському національному університеті імені Івана Франка;http://www.lnu.edu.ua/news/plan_zakh-09-10.htm;1 вересня 2010 року о 10.00 год. на площі перед головним корпусом Університету (вул. Університетська, 1) відбудеться Урочиста академія з нагоди початку нового навчального року. Вже стало доброю традицією урочисто вітати першокурсників, які здобули право навчатися у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Цього року на перший курс зараховано понад 4 тисячі осіб.

План заходів з нагоди початку 2010-2011 навчального року у Львівському національному університеті імені Івана Франка

1 вересня 2010 р.
8.00
Богослужіння в церкві Преображення Господнього з нагоди початку нового навчального року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (вул. Краківська, 21).
10.00
Урочиста академія (площа біля пам’ятника Іванові Франку – вул. Університетська, 1).
11.30
Зустріч студентів із деканами факультетів та директорами коледжів.
15.30
Розширене засідання Вченої ради Університету. Запрошуємо викладачів і співробітників (Актова зала Університету).