(30 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Студентка економічного факультету Кривоніс Людмила – лауреат диплому ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит"

Опубліковано: 4.04.2012 05:41:45 Важливість: 0
Студентка економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Кривоніс Людмила – лауреат диплома ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит"
За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит", що проходив на базі Національного університету Державної податкової служби України (м. Ірпінь), дипломом ІІІ ступеня відзначено роботу студентки економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Кривоніс Людмилу. Вітаємо Людмилу зі здобутою перемогою та бажаємо їй подальших успіхів і нових досягнень!