І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція BIFCON’13 "Актуальні проблеми розвитку та безпеки фінансового бізнесу в умовах глобалізації"

Опубліковано: 1.03.2013 13:25:14 Важливість: 3
Автор: кафедра БСБ
Запрошуємо взяти участь у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції BIFCON’13 "Актуальні проблеми розвитку та безпеки фінансового бізнесу в умовах глобалізації"

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «BIFCON’13: Актуальні проблеми розвитку та безпеки фінансового бізнесу в умовах глобалізації», яка відбудеться 29 березня 2013 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Конференція проходитиме у дистанційному форматі.

Учасники конференції:

До участі запрошуються викладачі ВНЗ, молоді вчені, аспіранти, студенти та здобувачі.

У рамках конференції планується робота за наступними тематичними секціями:

• Секція 1. Безпека фінансового бізнесу в глобалізованій економіці.
  • Секція 2. Розвиток вітчизняного фінансового підприємництва в умовах глобалізації.
  • Секція 3. Система державних фінансів крізь призму національної безпеки.
  • Секція 4. Інформаційні технології в фінансовому бізнесі в умовах глобалізації.
  • Секція 5. Фінансовий менеджмент діяльності суб’єктів господарювання в умовах євроінтеграційних процесів.
  • Секція 6. Обліково-статистичні процедури відображення фінансової інформації в діяльності підприємства.
  • Секція 7. Маркетингові комунікації в фінансовому секторі в умовах глобалізації.