(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Студент та аспірант Університету – переможці програми стажування «Bloomberg Aptitude Test Team Challenge 2013» в компанії Bloomberg L.P.

Опубліковано: 18.07.2013 12:56:47 Важливість: 1
Автор: ЕНК
28 червня в місті Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) пройшла церемонія нагородження переможців програми стажування «Bloomberg Aptitude Test Team Challenge 2013» в компанії Bloomberg L.P., міжнародній фінансово-інформаційній корпорації.

На церемонію нагородження були запрошені представники Львівського національного університету імені Івана Франка студент економічного факультету Ковальчук Андрій та аспірант економічного факультету Ваврін Максим Ростиславович.

Окрім них, за призові місця змагались 177 студентів та докторантів з понад 150 провідних університетів 58 країн світу. Під час проходження стажування наші представники показали високий рівень теоретичної підготовки та практичних навиків, за що були нагороджені медалями за І місце в командному заліку та кубками за перемогу в номінації «The Boss» (за розробку і впровадження інноваційних стратегій розвитку та сильні лідерські здібності).

Вітаємо Вавріна Максима Ростиславовича та Ковальчука Андрія з високими особистими досягненнями світового рівня та бажаємо їм подальших успіхів і перемог!

Bloomberg Aptitude Test Team Challenge 2013