чисельник (38 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує на зустріч з успішними українськими підприємцями! (5 вересня 2017 року)

Опубліковано: 4.09.2017 17:41:50 Важливість: 1

Щороку на економічному факультеті відбуваються зустрічі викладачів та студентів з представниками органів державної влади, успішними підприємцями – власниками та керівниками великих компаній, відомими українськими політиками тощо.

На початку цього навчального року на факультет завітають керуючий партнер провідної аудиторської компанії Nexia DK Роман Білик, співзасновник та член ради директорів SoftServe Тарас Вервега та іменний партнер юридичної компанії "MBP Group", офіційний представник Спілки українських підприємців у Львівському регіоні Соломія Марчук-Зінченко.

Як досягнути успіху у бізнесі і покращити бізнес-середовище в України?
Які програми стажувань і робочі місця пропонують студентам українські компанії?
Які напрями співпраці вітчизняних університетів, ділових підприємств та влади?
Ось лише деякі питання, які планують обговорити у режимі інтерактивного спілкування студенти, викладачі та гості факультету.

Зустріч відбудеться 05 вересня 2017 року (вівторок) о 14.00 год. в ауд. 115 (проспект Свободи, 18) .

Запрошуємо усіх бажаючих.