День відкритих дверей магістерської програми "Психологія бізнесу та управління" (24 червня 2017 року)

Опубліковано: 22.06.2017 22:57:13 Важливість: 1

У Львівському національному університеті імені Івана Франка з минулого року працює унікальна міждисциплінарна магістерська програма «Психологія бізнесу та управління». Над розробкою та втіленням програми спільно працюють викладачі кафедри менеджменту та кафедри психології Львівського університету. Випускники програми після 1 року 4 міс. навчання отримають подвійну спеціалізацію «Магістр з менеджменту. Психолог з бізнесу».

Вступ на програму перехресний для бакалаврів, тобто випускники із ступенем бакалавра усіх спеціальностей можуть стати магістрантами програми за умови успішного складання вступних іспитів. Вступні випробування передбачені із фаху «Менеджмент» та іноземної мови.

Магістерська програма «Психологія бізнесу та управління» розвивається у рамках спеціальності «Менеджмент», спрямована на освоєння сучасних інструментів психології бізнесу, залучення практиків з бізнесу до навчального процесу. У програмі, зокрема, викладаються такі дисципліни як "Бізнес-коучинг", "Креативний менеджмент", "Психологія PR", "Договірний менеджмент", "Психологія керівника","Управління проектами", "Психологія відбору кадрів" та ін.

24 червня об 11:00 магістерська програма "Психологія бізнесу та управління" запрошує на День відкритих дверей студентів, випускників-бакалаврів усіх спеціальностей, а також практикуючих психологів, бізнес-тренерів, коучів, HR-менеджерів, фахівців з маркетингу і PR, усіх зацікавлених у навчанні, обміні досвідом, співпраці для спільного розвитку.

Місце зустрічі: проспект Свободи, 18, ауд. 305 (Економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка).