Представництво ЄС проведе у Львівському університеті «День кар'єри ЄС»

Опубліковано: 3.10.2017 11:47:40 Важливість: 1
Інформаційний центр Європейського Союзу та Львівський національний університет імені Івана Франка запрошують взяти участь у «Дні кар'єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбудеться 5 жовтня з 10 до 16 год. у головному корпусі Львівського університету (Університетська, 1).
Викладачі та студенти економічного факультету активно долучаються до організації та участі у заході.

«День кар'єри ЄС» - це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар'єрні можливості для молоді у європейському вимірі. На «Дні кар'єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній, освітніх міжнародних організацій та проектів.

Розпочне День кар’єри Дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?». Провідні експерти від освіти, міжнародного бізнесу, місцевої влади, неурядових організацій, підприємці та громадські активісти дискутуватимуть, відповідаючи на запитання молоді щодо можливостей професійної інтеграції у європейський простір.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінги для розвитку актуальних компетенцій, запитаних європейським ринком праці, та акселерації власних бізнес-ідей. Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання і стажування в ЄС для підвищення свого професійного рівня:

Реєстрація для молоді goo.gl/oV4LY9.
Більше інформації у події у соціальній мережі Фейсбук - goo.gl/Jnqpwm.

«День кар'єри ЄС» у Львові є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою Представництва Європейського Союзу. Співорганізаторами та партнерами Дня кар'єри ЄС виступили міжнародна компанія CRH, ГО «Студія європейського менеджменту», Студентська рада Львова, ГО «Молода дипломатія».