чисельник (50 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

V Міжнародна науково-методична конференція ФОРУМ МОЛОДИХ ЕКОНОМІСТІВ-КІБЕРНЕТИКІВ “МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ: ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ, ДОСВІД”

Опубліковано: 17.07.2014 17:29:14 Важливість: 3
Автор: оргкомітет
Вельмишановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у V міжнародній науково-методичній конференції форумі молодих економістів-кібернетиків “МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ: ПРОБЛЕМИ, ТЕНДЕНЦІЇ, ДОСВІД” яка відбудеться 2-3 жовтня 2014 р. на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері економічних наук.

Конференція проводиться з метою здійснення комплексного наукового розгляду економіко-математичних методів та моделей економіко-виробничих систем із залученням зусиль науковців, аспірантів, студентів з усіх куточків України та зарубіжних держав.

На конференції планується обговорення проблем та розроблення рекомендацій за такими напрямами:

1. Моделювання економіко-виробничих систем.

2. Економетричні моделі та методи прогнозування.

3. Сучасні напрямки і підходи у моделюванні економіки.

4. Інформаційні технології в моделюванні економіки.

5. Проблеми підготовки фахівців з економічної кібернетики.

6. Актуальні проблеми теоретичної та прикладної економіки.

Завантажити інформаційний лист