(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Перший тур Всеукраїнської Студентської олімпіади із економіки бізнесу і фінансів

Опубліковано: 28.03.2013 23:08:21 Важливість: 2
Запрошуємо Вас взяти участь у першому турі Всеукраїнської Студентської олімпіади із економіки бізнесу і фінансів, який відбудеться в Університеті ім. Івана Франка 29 березня у головному корпусі, ауд. 216, початок реєстрації - 15:00.

На момент реєстрації кожен учасник має визначитись, чи бажає він у першому турі змагатись виключно уіндивідуальному заліку, чи як у індивідуальному заліку, так і в командному заліку. Всі учасники першого туру автоматично розглядаються як кандидати на перемогу в індивідуальному заліку. Претенденти на перемогу у командному заліку також мають заздалегідь створити команду із 3-5 однодумців і придумати їй назву. Під час реєстрації кожен члену команди має вказати назву своєї команди у відповідному полі реєстраційної форми.

За результатами першого туру переможці у індивідуальному заліку у кожному регіоні отримають грошові винагороди у розмірі 800 грн. за перше місце, 500 грн. за друге місце та 300 грн. за третє місце. Одночасно з цим, у кожному регіоні буде визначено переможців у командному заліку (одна команда з кожного регіону). З цією метою для кожної команди буде розраховано середній бал (сума балів всіх членів команди поділена на їх кількість), і команду з найвищим середнім балом у регіоні буде запрошено до участі у фінальному турі у Києві 18 квітня 2013 року.

За правилами Олімпіади у другому тури братимуть участь виключно члени регіональних команд-переможців не залежно від результатів регіональних індивідуальних заліків.

KSE надасть командам-переможцям першого регіонального туру гранти на покриття витрат на подорож до Києва.

На відміну від першого туру, де всі учасники працюватимуть над завданнями самостійно, у другому турі очікується командна робота над завданнями (одне завдання на команду). Переможцем другого турувважатиметься команда із найвищим балом. Призовий фонд фінального туру у розмірі 4800 грн. буде розділено між членами команди-переможця.

Детальна інформація на сайті.

Реєстрація тут.