чисельник (38 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Відкрита лекція доктора Романа Шеремети (Case Western Reserve University) "Застосування експериментів в економіці: сучасні тенденції" (14 вересня 2017 р.)

Опубліковано: 13.09.2017 18:29:07 Важливість: 1

Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка запрошує студентів та викладачів 14 вересня 2017 року (четвер) о 15:20 у 217 ауд. (проспект Свободи, 18) на відкриту лекцію доктора Романа М. Шеремети (Weatherhead School of Management Case Western Reserve University) на тему: "Застосування експериментів в економіці: сучасні тенденції"

Бібліографічна довідка:

Д-р Роман Шеремета є професором економіки у школі менеджменту імені Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, a також - науковий співробітник Економічного Наукового Інституту університету імені Чепмана.

Він здобув ступінь доктора філософії з економіки в університеті Пурдью. Згідно з міжнародним рейтингом IDEAS д-р Р. М. Шеремета є одним з кращих молодих економістів і посідає перше місце у рейтингу Forbes: Top Economic Thinkers-2015 серед кращих економістів українського походження.

Результати його досліджень опубліковані у понад 40 світових провідних наукових журналах в галузі економіки, бізнесу, психології та політики, а також у різних популярних засобах масової інформації, таких як Wall Street Journal, Forbes, NBC News, NPR, Science Daily та інші.

Д-р Роман М. Шеремета досліджує проблематику експериментальної економіки, теорії ігор, поведінкової економіки, вирішення конфліктів, організації промисловості та мотивації праці. Д-р Р. М. Шеремета входив до складу редколегій таких міжнародних журналів, як Journal of Economic Psychology, Games та Journal of Economic Behavior and Organization. У даний час він є одним з редакторів міжнародного журналу Journal of Economic Behavior and Organization.