(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

7-9 грудня 2016 року - віртуальний бізнес-турнір із стратегічного управління "Лідер ринку – 2016"

Опубліковано: 6.12.2016 15:14:36 Важливість: 1

7-9 грудня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка (ауд. 301 Головного корпусу (вул. Університетська, 1) та ауд. 217 Економічного факультету (проспект Свободи, 18)) відбудеться студентський віртуальний бізнес-турнір із стратегічного управління "Лідер ринку – 2016".

Економічний факультет ЛНУ імені Івана Франка вперше організовує такий захід спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ).

Програма турніру передбачає 3-денні командні змагання в режимі реального часу, що включає 15 раундів бізнес-гри. У конкурентну боротьбу за перемогу вступить 22 команди студентів економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка. Інновацією заходу стане використання української інтерактивної бізнес-симуляції VIAL+.

Співорганізаторами бізнес-турніру "Лідер ринку – 2016" є відділ сприяння працевлаштуванню, студентський відділ та філософський факультет ЛНУ ім. І. Франка.

Ідею турніру активно підтримали спонсори: Виробнича компанія CRH Україна, Будівельна корпорація "Ріел", Мережа торгових компаній Octo Via Group, ПАТ "Концерн Хлібпром", Торгово-виробнича група IDS Aqua Service, Розважальний центр Papashon Victoria Gardens, Магазин-студія інтелектуальних розваг "Гамбіт", Театр імені Марії Заньковецької, Служба пошуку талановитих студентів StudLava.com.

Організатори та партнери переконані, що лише спільними зусиллями і з допомогою використання передових освітніх технологій можна суттєво підвищити якість фахової підготовки економістів. Адже конкурентоспроможність економіста майбутнього вимірюється готовністю до професійної діяльності в умовах мінливого ринкового середовища, здатністю до стратегічного мислення, гнучкістю та творчістю в ухваленні рішень, навиками роботи в команді, які й тренуються в процесі симуляційної гри.

Бізнес-турнір проводиться за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.