Економічний факультет презентує «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ»

Опубліковано: 20.04.2018 19:05:24 Важливість: 3

Економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою та за підтримки компанії AvalonInc. пропонує студентам проект нового формату «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ».

Захід відбудеться на економічному факультеті (просп.Свободи 18) 24 квітня 2018 року о 12:00 год.

Проект зорієнтований на студентів економічного, юридичного факультетів, факультетів прикладної математики та міжнародних відносин.

«МАРАФОН СТИПЕНДІЙ» – фітнес-симулятор першого робочого місця, 2-годинний інтенсив з розв’язання бізнес-кейсів та проходження співбесід у компаніях-учасниках. Фітнес-коучерами заходу стануть найкращі HR провідних компаній.

Переможці МАРАФОНУ отримають одноразову стипендіальну винагороду в розмірі 5 000 грн. і можливість оплачуваного стажування у компаніях-учасниках МАРАФОНУ:

AvalonInc.

Tickets.UA

Ощадбанк

Nestle Business Services Lviv

Nexia DK

KindGeek

Леополіс Ріелті

Асоціація західноукраїнських забудовників

Інформаційний партнер заходу: Львівська пошта

Для участі в проекті учасникам необхідно до 21.04.2018 – зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1lhmXu9yo2-GeER3tsyW7yorzghIFj6ivt6MJ_0cw7Wg/edit, пройти конкурсний відбір та стати учасником МАРАФОНУ!

Запрошуємо студентів – молодих, креативних, амбітних – до участі в проекті «МАРАФОН СТИПЕНДІЙ»! Не прогав свого шансу стати успішним, а ми допоможемо Тобі у цьому!