Відбулась презентація освітньої програми «Start Up ЕКОНОМІКА»

Опубліковано: 12.09.2017 20:36:11 Важливість: 1

8 вересня економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська міська рада та інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. у Lem Station організували цікаву та інтерактивну зустріч, яка упродовж усієї осені не залишить байдужими підприємливих та креативних студентів - «Start Up ЕКОНОМІКА» .

Відкривали захід декан економічного факультету Ростислав Михайлишин та заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Студенти та гості заходу мали змогу поспілкуватися з Марком Зархіном, Ольгою Сивак, Антоном Скрипником, Зеновієм Вересом, Степаном Веселовським, Юлією Кірієнко.

Особливо зацікавило молодих людей відкриття конкурсу стартапів «LVIV BUSINESS START UP LAB» - спільний проект освіти, міста та бізнесу, що надасть можливість учасникам прослухати курс лекцій та тренінгів про створення стартапів, отримати практичний досвід та реалізувати свій проект на 100%. Проект спрямований на студентів ВНЗ усіх напрямів підготовки!

Проект триватиме з 8 вересня по 30 листопада 2017 р. Учасники зможуть запропонувати свої startup-ідеї, написати проекти та презентувати їх. Проект передбачає конкурсний відбір інвесторами кращих startup-проектів з метою наступної реалізації.

Для участі в проекті учасникам необхідно до 22.09.2017 – зареєструватися, з 25.09 - 5.10.2017 – пройти навчання, 9.10 - 10.11 – написати startup-проект, 23.11.2017 – презентувати проект, ПЕРЕМОГТИ і реалізувати проект.

Реєстрація тут .

У межах цієї зустрічі було презентовано проект нової освітньої спеціалізації «START UP ЕКОНОМІКА», старт якої заплановано на вересень 2018 р.

Приємною несподіванкою для чотирьох студентів таких факультетів: економічного, юридичного, прикладної математики та міжнародних відносин університету Франка, - буде можливість отримати одноразову стипендіальну винагороду у розмірі 5 000 грн кожному від компанії Avalon Inc. за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2017-2018 н.р. Для цього потрібно бути бакалавром 4-го року навчання або магістром 1 року навчання, мати найвищий рейтинг успішності, а також додатково пройти інтерв’ю з топ-менеджером компанії Avalon Inc.

Осінь креативних проектів триває! Успіхів!