(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

13-23 липня 2016 р. Міжнародна літня школа Львівського та Вюрцбурзького університетів "СУЧАСНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕНЬ В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕСІ"

Опубліковано: 24.06.2016 18:32:23 Важливість: 1

Шановні студенти!

Львівський національний університет імені Івана Франка та Вюрцбурзький університет імені Юліуса Максиміліана

вперше проводять

з 13 по 23 липня 2016 р.

Міжнародну літню школу

«СУЧАСНІ МЕТОДИ ДОСЛІДЖЕНЬ В ЕКОНОМІЦІ ТА БІЗНЕСІ»

До участі в літній школі запрошуємо студентів IV-VI курсів та аспірантів економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Заняття відбуватимуться у 2-х групах за напрямками:

• Міжнародні стандарти фінансової звітності, аналіз фінансової звітності та управління вартістю підприємства
  • Обчислювальна економіка & Економетрія

Заняття українською та англійською мовами проводитимуть відповідно викладачі ЛНУ імені Івана Франка та Вюрцбурзького університету (Німеччина). Заняття відбуватимуться в аудиторіях економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка (проспект Свободи, 18). Розклад додається.

Участь у школі – безкоштовна. Після закінчення літньої школи учасники отримають спеціальний сертифікат.

Зареєструватись для участі, а також отримати додаткову інформацію можна у заступника декана економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка доц. Буняка Василя Богдановича (тел. 239-41-68; e-mail: vasyl.bunyak@gmail.com) або у координатора проекту доцента кафедри економіки підприємства Осідач Оксани Павлівни (тел.: 239-40-25; e-mail: ok.osidach@gmail.com)