VI Конкурс студентських рекламних відеопроектів “EKO LIFE: життя у стилі еко” (26 жовтня 2017 р.)

Опубліковано: 26.10.2017 03:05:31 Важливість: 1

26 жовтня 2017 р. на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка (просп. Свободи, 18, ауд. 217) відбудеться щорічний VI Конкурс студентських рекламних відеопроектів. Цьогорічна тема Конкурсу “EKO LIFE: життя у стилі еко”.

Цей захід шостий рік поспіль проводить кафедра маркетингу за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та провідних компаній (Тренінг Центру Вікторії Буник, Студії сучасної вишивки «Гойра», компанії «Інтергал-Буд», розважального комплексу PAPASHON, туроператора «Відвідай» та ін.). Учасниками Конкурсу є студенти провідних вищих навчальних закладів України. Його мета – розкрити творчий потенціал молоді та стимулювати нестандартне мислення у процесі створення рекламного продукту. Привернути увагу суспільства до актуальних проблем сьогодення, зокрема екології.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Переглянути буклет