Набір в магістратуру - спеціальність "Прикладна економіка"

Опубліковано: 13.11.2012 13:24:55 Важливість: 0
Автор: кафедра економіки України
Кафедра економіки України оголошує набір в магістратуру на денне відділення економічного факультету на 2013/2014 н. р. за спеціальністю ПРИКЛАДНА ЕКОНОМІКА з узагальненим об’єктом діяльності «Програмування і стратегічне планування національної економіки. Регіональні цільові програми».

Вартість навчання – 7081 грн./рік

Передумови для навчання

На навчання запрошуються випускники вищих навчальних закладів ІІІ і ІV рівнів акредитації, які успішно закінчили будь-які економічні напрями фахової підготовки на рівні бакалавра або спеціаліста

Умови зарахування:

Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра з середнім балом додатку до диплома 4 і більше використовуються результати співбесіди з фахових дисциплін (національна економіка та регіональна економіка), а також іноземної мови (рівень успішного тестування встановлюється Приймальною комісією Університету та визначається після складання випробування з іноземної мови). Магістр з прикладної економіки може займати такі посади:

А. Як державний службовець у міністерстві:

• експерт з питань формування державних програм соціально-економічного розвитку; економіст з прогнозування розвитку національної економіки; фахівець із стратегічного управління проектами та державними програмами; експерт міжнародних і державних проектів; фахівець з індикативного планування; консультант з питань економічної безпеки. в обласній адміністрації, управлінні містом:
  • фахівець-аналітик з дослідження соціально-економічної ситуації в регіоні; фахівець з формування регіональних цільових програм; економічний радник у системі місцевих та регіональних державних адміністрацій; експерт державних та регіональних проектів; фахівець-дослідник регіональних відділень Антимонопольного комітету України.
  • Б. Як бізнес-фахівець:
  • у фінансових і підприємницьких структурах; фінансовий аналітик у банку, страховій компанії; консультант-аналітик у проектних організаціях і науково-дослідних інститутах; консультант-аналітик з економічних питань в консалтингових організаціях і т.д.

ЗА ДОВІДКАМИ І ПРОГРАМАМИ ІСПИТІВ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА АДРЕСОЮ:

79008, Львів, Проспект Свободи, 18 Економічний факультет
Кафедра економіки України
Програми фахових вступних випробувань є на сайті економічного факультету і приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка
Тел.: (032) 239-40-28
Інтернет-сторінка: www.lnu.edu.ua