Вшанування пам’яті жертв Голодомору на економічному факультеті

Опубліковано: 25.11.2011 13:16:07 Важливість: 2
Автор: Деканат
У рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору на економічному факультеті з ініціативи наукового клубу студентів, аспірантів та молодих учених та за підтримки адміністрації факультету створено стенд “Свідки пам’яті”. 25 листопада 2011 року о 1640 в аудиторії 217 відбувся перегляд фільму “ Голодомор. Україна, ХХ століття: Технологія геноциду ”. Після перегляду фільму перед корпусом економічного факультету (проспект Свободи, 18) відбудеться акція “Запали свічку пам'яті”.

У листопаді Україна згадує про національну трагедію – Голодомор 1932-1933 років. Повернення історичної пам’яті, поширення правди про Голодомор –головні завдання заходів, які проведено 25 листопада 2011 року на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Голодомор 1932-1933 років в Україні – не історична минувшина, а глобальна терористична акція комуністичного режиму проти мирного населення, яка не має терміну давності. Вона була і залишається незагоєною раною у генетичній пам’яті українського народу. Від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких переважну більшість становили діти, заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети – ослаблення та винищення волелюбного українського селянства – основи нашої нації.

У рамках вшанування пам’яті жертв Голодомору на економічному факультеті з ініціативи наукового клубу студентів, аспірантів та молодих учених та за підтримки адміністрації факультету створено стенд “Свідки пам’яті”. 25 листопада 2011 року о 16:40 в аудиторії 217 відбувся перегляд фільму “ Голодомор. Україна, ХХ століття: Технологія геноциду ”. Після перегляду фільму перед корпусом економічного факультету (проспект Свободи, 18) відбудеться акція “Запали свічку пам'яті”.