чисельник (42 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Вшанування пам'яті жертв Голодомору

Опубліковано: 22.11.2012 19:09:23 Важливість: 0
Автор: економічний науковий клуб
22 листопада 2012 р. економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка вшанує пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в історії України – Голодомору.

З нагоди 80-річниці геноциду українського народу Економічний науковий клуб студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених разом з адміністрацією економічного факультету проведе низку заходів.

Буде встановлено тематичний стенд та продемонстровано фільм «Голодомор. Україна, ХХ століття. Технологія геноциду». Частина 2 (початок о 17:00, 217 ауд., пр. Свободи, 18), які покажуть всю правду про страшний злочин, скоєний у 1932-1933 рр.

Після демонстрації фільму студенти та викладачі вшанують пам’ять жертв запаленням свічок та хвилиною мовчання (початок о 18:10, площа перед входом на екон. ф-тет, пр. Свободи, 18).

Економічний факультет запрошує взяти участь у заході всіх бажаючих.