(30 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Економісти вшанували пам'ять жертв Голодомору

Опубліковано: 24.11.2012 01:15:00 Важливість: 1
Автор: економічний науковий клуб
22 листопада 2012 року на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка з ініціативи Економічного наукового клубу студентів, аспірантів і молодих учених відбулися культурно-виховні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Cтуденти переглянули документальний фільм «Голодомор. Україна. ХХ століття: Технологія геноциду», оснований на свідченнях очевидців. Ця хроніка подій 30-х років ХХ століття викликала у молодих людей невимовний жаль і співчуття, змусивши замислитись над тим, що ми повинні цінувати те, що маємо сьогодні.

До студентів звернувся декан факультету, професор Степан Панчишин, який подякував присутнім за те, що «знають свою історію і трагічні її сторінки». «Ми повинні знати і пам'ятати про цю страшну трагедію. Приємно, що молодь є надзвичайно активною в цьому плані», - зазначив Степан Михайлович.

Продовжуючи минулорічні традиції, економісти знову створили інформаційний стенд з історичною довідкою про Голодомор 1932-1933 років. Окрім того, перед корпусом економічного факультету (проспект Свободи, 18) відбулась акція «Запали свічу — не дай згаснути пам'яті», де кожен охочий,висловивши своє вшанування, міг приєднатися до учасників, запаливши свою свічку, До слова, упродовж тижня Економічний науковий клуб проводив благодійний захід — збір лампадок.

Під час акції «Запали свічку пам'яті» у центрі Львова, перед корпусом економічного факультету, запалало більше тисячі свічок. Ще більше запалало сердець, бо ми знаємо свою історію, бо нам досі болить…