(34 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Вручення дипломів випускникам економічного факультету

Опубліковано: 15.07.2013 18:20:29 Важливість: 1
15 липня 2013 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам економічного факультету.

Із вітальним словом до присутніх звернувся декан економічного факультету, професор Степан Панчишин, зауваживши, що науково-педагогічний персонал факультету вже вкотре успішно справляється з основним своїм завданням – підготовкою фахівців-економістів високого рівня. А беззаперечним свідченням конкурентноспроможності та затребуваності випускників Львівського університету є показники міжнародного Bloomberg Assessment Test. “Завжди пам’ятали про те, що вихованці Львівського університету – серед найкращих, тому повинні дбати про гідне представлення своєї альма-матері. Ви є громадянами країни з величною історією, якою треба пишатися, представниками одного з найдревніших європейських народів із гарними традиціями, які треба зберігати та помножувати».

Привітали студентів і завідувач кафедри економіки підприємства, заслужений професор ЛНУ імені Івана Франка, відомий учений Іван Михасюк словами патрона Університету Івана Франка: “Борітеся – поборете!, адже Ви маєте знання, наполегливість, молодість для досягення будь-якої мети. А ті з Вас, хто для себе відкрив прекрасний світ науки поступайте до нас в аспірантуру”.

“Не зупинятися на першому етапі в професійному житті, здійснюйте нові звершення” - побажав завідувач кафедри фінансів, грошового обігу й кредиту, заслужений діяч науки і техніки України,професор Михайло Крупка.

Завідувач кафедри економічної кібернетики, заслужений професор Університету Володимир Вовк зауважив: “Це і наше свято, результат нашої багатолітньої праці”.

Завідувач кафедри економіки України імені М. Туган-Барановського, професор Лідія Гринів: “Сьогодні день Вашої перемоги – отримання дипломів, яке невіддільне від смутку, бо це і день прощання. Де б ви не знаходилися пам’ятайте про Університет, про те, що ми Вас любимо й чекаємо зустрічі з Вами”.

Слова подяки викладачам звучали з уст випускників усіх спеціальностей, які по черзі виступали з трибуни зали. Також вихованці Університету висловили свою громадянську позицію: «Ми є ровесниками незалежної України, тож нам потрібно розвивати її!».

Також батьки випускників сердечно дякували Декану та працівникам факультету за їхню титанічну працю на благо виховання достойної молоді.

Вручення дипломів випускникам економічного факультету