Міжнародний конкурс наукових робіт студентів та аспірантів, присвячений 40-річчю присудження Нобелівської премії В. В. Леонтьєву

Опубліковано: 14.11.2012 10:50:24 Важливість: 1
Маємо честь запросити Вас взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченому 40-річчю присудження Нобелівської премії В.В. Леонтьєву. Конкурс проходитиме в період з 01 грудня 2012 року по 20 березня 2013 в рамках підготовки до Третьої віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу „Світова економіка XXI століття: цикли та кризи”.

Маємо честь запросити Вас взяти участь у Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченому 40-річчю присудження Нобелівської премії  В.В. Леонтьєву. Конкурс проходитиме в період з 01 грудня 2012 року по 20 березня 2013 в рамках підготовки до Третьої віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу „Світова економіка XXI століття: цикли та кризи”.

Нагороди: дипломи I, II, III ступенів, грошові премії, laptop, netbook, smartphone.

Усі учасники Конкурсу виконують наукову роботу та есе.

I. На Конкурс подаються наукові роботи, підготовлені індивідуально або колективно творчими групами (не більше 3 осіб).Конкурсна робота (16-20 тис. знаків) повинна бути написана на обрану тему (Додаток А) і відповідати вимогам, зазначеним у Положенні про Конкурс.

II. Есе виконується всіма учасниками Конкурсу на загальну тему: „Роль наукових досягнень лауреатів Нобелівської премії в сучасному глобальному світі”, обсягом 1-2 друкованих сторінки (до 3 тис. знаків з пробілами).

III. За бажанням учасники Конкурсу подають додатково тези доповідей для публікації у збірнику наукових праць „Нова генерація нобелівських ідей”, обсягом 2 друкованих сторінки (до 3 тис. знаків з пробілами).

Учасники Конкурсу мають надіслати на адресу Організаційного комітету такі документи:

• заявку учасника (додаток Б „Заявка учасника конкурсу”);
  • конкурсну роботу, оформлену згідно вимог (додаток В „Вимоги до конкурсної роботи”);
  • есе;
  • відгук наукового керівника та рекомендацію кафедри (відділу);
  • копію документа, що посвідчує особу учасника (копія паспорту);
  • копію документа, що засвідчує статус студента чи аспіранта і приналежність учасника до ВНЗ, від імені якого представляється робота (може мати форму endorsement letter).

Кращі конкурсні роботи будуть опубліковані у збірнику наукових праць „Бюлетень Міжнародного Нобелівського економічного форуму”, зареєстрованого в переліку спеціалізованих видань постановою Президії ВАК України від 14.10.2009 р. № 1-05/4.

Усі роботи надсилаються електронною поштою на адресу nobelforum@duep.edu в період з 01.12.2012 р. до 01.03.2013 р. Кінцевий термін подачі робіт 1 березня 2013 року.

Додаткова інформація про Міжнародний конкурс наукових робіт студентів та аспірантів, присвячений 40-річчю присудження Нобелівської премії В.В. Леонтьєву, розміщена на сайтах організаторів: www.duep.edu, www.nobelplanet.org

E-mail: nobelforum@duep.edu, science@duep.edu
Телефон: +380-56-791-12-65
Факс:+380-56-778-05-28