чисельниксесія (26 тиждень року)     Друк  HOME  RSS  UA EN

Професор Університету Турку (Фінляндія) Матті Вірен завершує цикл лекцій для студентів економічного факультету

Опубліковано: 15.09.2016 02:50:00 Важливість: 1

15 вересня 2016 р. професор Університету Турку (Фінляндія) Матті Вірен завершує свій цикл лекцій для студентів економічного факультету, що розпочався 8.09.2016 і присвячений сучасним методам макроекономічного аналізу. Заняття відбудуться на ІІІ-IV парах (початок об 11:50 год.) в аудиторії 217 (проспект Свободи, 18).

Нагадаємо, що проф. Матті Вірен перебуває нині в ЛНУ імені Івана Франка за програмою міжнародних обмінів Еразмус+. Це вже другий візит цього відомого професора на економічний факультет. Вперше проф. Вірен відвідав Львівський університет у 2012 р., коли викладав навчальний курс із сучасних методів математичної економіки.

Запрошуємо усіх бажаючих!