Відбувся міжвузівський науковий семінар "Індикатори оцінки соціально-економічного розвитку регіону" (фото+презентації)

Опубліковано: 6.06.2012 15:05:17 Важливість: 1
Автор: Кафедра статистики
11 квітня 2012 року відбувся міжвузівський науковий семінар "Індикатори оцінки соціально-економічного розвитку регіону"

План виступів:

1. Аспірант Львівської комерційної академії Стецик Уляна Володимирівна «Застосування кластерного аналізу в обґрунтуванні ефективної сільськогосподарської спеціалізації регіонів України»
Науковий керівник: д.е.н., проф. кафедри міжнародних економічних відносин Львівської комерційної академії, Шевчук Віктор Олексійович

2. Студентка Львівського інституту МАУП Бондарева Юлія Євгенівна «Статистичний аспект характеристики різних форм зайнятості на ринку праці України»

3. Студентка Львівської комерційної академії Федчук Ірина «Податок з доходу фізичних осіб: вітчизняний та зарубіжний досвід».
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Львівської комерційної академії, Мединська Тетяна Володимирівна.

4. Студентка Львівської комерційної академії Тимура Марія «Прогнозування податкових надходжень до зведеного бюджету України».

5. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Бончук Христина Ігорівна «Структурні диспропорції регіонального розвитку на основі ВРП»
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Лутчин Наталія Павлівна.

6. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Реус Марія Ярославівна «Статистичний аналіз та оцінка страхування автотранспортних засобів в контексті розвитку страхового ринку України».
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Миронюк Ауріка Кузьмівна

7. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Лесюк Оксана Миколаївна «Заробітна плата як індикатор якості рівня життя населення та економічної ефективності розвитку».
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Прокопович-Павлюк Ірина Володимирівна.

8. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Білик Мар’яна Володимирівна «Гендерна диференціація оплати праці»
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Марець Оксана Романівна.

9. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Купець Олеся Володимирівна «Дослідження соціальної структури регіону за допомогою методів багатовимірної класифікації»
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Вдовин Мар’яна Любомирівна.

10. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Андрес Надія Ігорівна «Обґрунтування системи показників статистичної оцінки процесів модернізації в Україні»
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Гринькевич Ольга Степанівна.

11. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Петровська Олеся Романівна «Процеси глобалізації у сфері освіти у статистичному вимірі».

12. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Парадюк Василина Василівна «Аналіз кон’юнктури аграрного ринку України»
Науковий керівник: к.е.н., доцент кафедри статистики Львівського національного університету імені Івана Франка, Панчишин Тарас Володимирович

13. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Юськів Ірина Степанівна «Статистична оцінка процесу міграції населення України»

14. Студентка ЛНУ ім. Івана Франка Білик Мар’яни Володимирівни «Гендерна диференціація оплати праці в Україні»