На веб-сайті факультету розміщено розклад занять економічного факультету на 2 семестр 2016-2017 н. р.

Опубліковано: 4.02.2017 14:32:51 Важливість: 3
Затверджено розклад занять на 2 семестр для груп економічного факультету

Розклад для І, ІІ, ІІІ, ІV та V курсів доступний за посиланням: http://econom.lnu.edu.ua/news/rozklad_2016-2017_2sem

Навчання розпочнеться 9 лютого 2017 року (четвер), перший тиждень навчання - Знаменник

У розкладі є аудиторія з буквою М — вона знаходиться на Фізичному факультеті, вул. Михайла Драгоманова, 12

Для деяких спеціальностей ІІ курсу усі вибіркові дисципліни відбуваються на І парі понеділка та п'ятниці. Необхідно у п'ятницю (10 лютого 2017 року) прийти на заняття з тих вибіркових дисциплін, які були обрані студентом, та разом з викладачем узгодити день (з двох можливих), у який будуть відбуватись практичні заняття.

Увага! Штриховою лінією розділені вибіркові дисципліни, які відбуваються одночасно. Студент відвідує ті предмети, які обрав у цьому семестрі.