На веб-сайті факультету розміщено розклад занять економічного факультету на 1 семестр 2017-2018 н. р.

Опубліковано: 31.08.2017 22:32:08 Важливість: 3

Розклад для І, ІІ, ІІІ, ІV, V та VI курсів доступний за посиланням: http://econom.lnu.edu.ua/news/rozklad_2017-2018_1sem

Навчання для ІІ-VI курсів розпочнеться 1-го вересня 2017 року (п'ятниця), для І курсу з 4 вересня (понеділок), перший тиждень навчання - Чисельник.

У розкладі є аудиторія з буквою К — вона знаходиться на вул. Миколи Коперника, 3.

Для спеціальностей ІІ курсу усі вибіркові дисципліни відбуваються на 3-4 парі вівторка та п'ятниці. Необхідно у п'ятницю (1 вересня 2017 року) прийти на заняття з тих вибіркових дисциплін, які були обрані студентом, та разом з викладачем узгодити день (з двох можливих), у який будуть відбуватись практичні заняття. Щоб подивитись на вибіркові дисципліни, які читають на інших факультетах, необхідно знайти на сайті відповідного факультету розклад занять ІІ курсу.

Увага! Штриховою лінією розділені вибіркові дисципліни, які відбуваються одночасно. Студент відвідує ті предмети, які обрав у цьому семестрі.

Якщо Ви помітили в розкладі неточності та помилки - надішліть на емейл адресу mvavrin@econom.lnu.edu.ua повідомлення з інформацією про неточності.