Олена Юрків – срібна призерка Всеукраїнської студентської олімпіади

Опубліковано: 12.04.2016 10:18:35 Важливість: 1
Автор: Деканат
Олена Юрків – срібна призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

Упродовж 5-7 квітня 2016 року на базі Тернопільського національного економічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», у якій взяли участь 81 студент із 52 вищих навчальних закладів зі всіх куточків України.

Завдання ІІ етапу були сформовані відповідно до програм нормативних навчальних дисциплін і складалися з 3 теоретичних завдань, 2 задач, ситуаційного завдання і тестів, що в загальному підсумку оцінювалися в 200 балів.

За підсумками олімпіади студентка спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Юрків виборола друге місце та була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Олену Юрків зі значними професійними здобутками і бажаємо їй успіхів у досягненні мети та нових перемог!