Вітаємо декана економічного факультету, професора Панчишина С.М.

Опубліковано: 28.09.2011 15:03:32 Важливість: 1
Автор: Деканат
Вітаємо декана економічного факультету, доктора економічних наук, професора Панчишина Степана Михайловича!

За особливі заслуги у розвитку науки і освіти, підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації, довголітню науково-педагогічну та громадську діяльність Вчена рада Університету присвоїла йому Почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРОФЕСОР ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА”.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України за значний особистий внесок у розвиток вищої освіти, успіхи в організації навчальної, науково-методичної та науково-дослідної роботи, підготовці та підвищенні кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів, створенні підручників і навчальних посібників відзначило професора Панчишина С. М. нагрудним знаком "Петро Могила".

Працівники, аспіранти та студенти економічного факультету вітають декана, професора Панчишина Степана Михайловича і висловлюють йому щиру подяку за багатолітню працю та значний внесок у розвиток вітчизняної економічної науки та освіти.