Вітаємо Підгурську О. А. із перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Опубліковано: 12.03.2013 11:33:44 Важливість: 1
З 5 по 7 березня у Національному університеті державної податкової служби України проводилася Науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Вітаємо студентку групи ЕкдМ-51с Підгурську Олену Анатоліївну із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності "Фінанси, грошовий обіг і кредит", який проходив у Національному університеті ДПС України (м. Ірпінь).

У роботі конференції брали участь 42 учасники із 33 навчальних закладів. Загалом було надіслано 214 роботи, з яких відібрано 39 робіт і відхилено 27.

Під час конференції відбувся публічний захист робіт, засідання галузевої комісії та апеляційної комісії, підбиття підсумків та нагородження переможців.

На захід завітали: проректор з наукової роботи Податкового університету Людмила Тарангул; професор кафедри податків та оподаткування Володимир Андрущенко; головний науковий співробітник відділу податкової політики та методології оподаткування Науково-дослідного центру з проблем оподаткування Сергій Ріппа; завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту ЛНУ ім.. Івана Франка професор Крупка Михайло Іванович, завідувач кафедри фінансів і кредиту Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського Валентина Глухова; завідувач кафедри фінансів підприємств ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» Анатолій Поддєрьогін; професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Донецького державного університету управління Тетяна Філіпенко; доцент кафедри фінансів Київського національного університету ім. Т. Шевченка Микола Романюк та інші.